Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Te ju naljatate, hr. Feynman!Autor(id): Richard P. Feynman
Kujundaja: Mari Ainso
Kirjastus: Ilmamaa
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Eerik Reiter, Liis Vaher
ISBN: 9789985776452
Lehekülgi: 400
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 140x205
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Richard P. Feynman (1918–1988), Nobeli füüsikapreemia laureaat (1965), üks maailma parimaid teoreetilisi füüsikuid nautis lisaks teadusele ka pööraseid seiklusi. Tema kulmekergitamapanev käitumine šokeeris kord Princetoni ülikooli dekaani abikaasat sedavõrd, et daam hüüatas: „Te ju naljatate, hr. Feynman!“ Feynman oli ilmselt ainus inimene ajaloos, kes lahendas vedela heeliumi müsteeriumi, kellelt telliti maal alasti naishärjavõitlejast ja kes muukis muukimatuid seife, mis varjasid aatomipommi suurimaid saladusi. Ta vahetas mõtteid Einsteini ja Bohriga, arutles hasartmängu võiduvõimaluste üle elukutselise mänguriga ja saatis bongodel balletietendust. Selles raamatus on ühte kootud Feynmani elulugu ja tema silmapaistvad vaated kaasaegsele teadusele – kergestisüttiv segu kõrgest intelligentsist, piiramatust uudishimust, igavesest skeptitsismist ja pöörasest jultumusest.
Raamatu väljaandmist on toetanud Tallinna Tehnikaülikool ja TTÜ Vilistlaskogu.
Ilmamaa
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Te ju naljatate, hr. Feynman!, Richard P. Feynman, Ilmamaa 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Salme Veber; toimetanud: Siiri Ombler, Väikesed pildid elust ja ajast,
Ilmamaa, 2007, hind: 5,00 eurot
Sarah Forsyth, Orjaplika. Ma olin tavaline inglise tüdruk. Mind rööviti ja müüdi seksiorjaks. See siin on minu koletu lugu,
Tammerraamat, 2010, hind: 17,00 eurot
Ishmael Beah, Kaugel ära. Lapssõduri mälestused,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2009, hind: 4,50 eurot
Margus Mikomägi, Kaksteist armastavat naist. Koguja raamat 4,
SE & JS, 2017, hind: 6,00 eurot
Valve Raudnask, Kõik, mis on juhtunud,
Tammerraamat, 2011, hind: 12,00 eurot
Arkadi Vaksberg, Aleksandra Kollontai [1872-1952]. Revolutsiooni valküür,
Kunst, 2006, hind: 7,00 eurot
Enn Vaino, Raketigarnison (1. osa),
E. Vaino, 1998, hind: 10,00 eurot
Taimi Mäntylä, Argipäeva kangelased [mälestused],
1999, hind: 8,00 eurot
Tehn. dr. Ervin Peeter Pütsep 18. IV 1921 - 21. IX 1995. Eestist maailma - maailmast Eestisse,
Tehnikadoktor Ervin Pütsepa Mälestusfond, 1998, hind: 7,00 eurot
Koostanud Annus Raud. Toimetanud Egon Mets, 21 maailmakuulsat diplomaati,
Odamees, 2005, hind: 7,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4369 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!