Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Projekt AllanismAutor(id): Allan Eigi
Kirjastus: Allan Eigi
Linn:
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949939763
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas seisukorras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 105x145 mm
Suurus: taskuformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Kes ütleb, et unistused ei või kunagi täituda ? Kes ütleb, et projektid ei lähe kunagi läbi ? Eks ikka need, kes ise kunagi ei unista, ise kunagi ei loo. „Projekt Allanism“ on loodud, sest keegi kuskil unistas, et see loodaks. Mis on Allanism? Esimeste luuletuste käigus naljaga väljamõeldud žanr on üha rohkem hakanud iseloomustama mind (Allan Eigit) ja minu luuletusi, ning ühteviisi irooniliselt ja abstraktselt sobiks minu esimese luuleraamatu pealkirjaks. Žanr allanism. Kui julged seda avastada, julged avastada armastust,rõõmu, avastada kurbust,elu ja selle mõtet, sa julged avastada ennast..
http://vimeo.com/75006629
Märksõnad:
ilukirjandus
luule
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Projekt Allanism, Allan Eigi, Allan Eigi 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Saale Väester ; eessõna: Sirje Otstavel, Miks me läbi ei saa?,
Kentaur, 2007, hind: 6,00 eurot
Herta Laipaik, Koerakoonlane,
Katherine, 1993, hind: 4,00 eurot
Madis Kõiv, Vaino Vahing, Endspiel: Laskumine orgu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,50 eurot
August Gailit, Ekke moor,
Eesti Raamat, 1990, hind: 9,00 eurot
Roosa Udu, Kuidas Rahvarinnet sünnitati ehk kümme partiid paaristurakat koos seltsimees Savisaarega,
Kunstkopp, 2015, hind: 3,00 eurot
Kalle Mälberg, Melanhoolia,
Võimas Löök, 2016, hind: 10,00 eurot
Karl Ristikivi, Tuli ja raud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Eduard Bornhöhe, Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajast,
Eesti Raamat, 1984, hind: 5,00 eurot
Silja Vaher, Mehe Lõhn,
Hea Tegu, 2018, hind: 8,00 eurot
Eduard Männik, Paljassaare tipul,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1949, hind: 3,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4359 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!