Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Teine tulemine. Taasiseseisvunud Eesti välisesindusedAutor(id): Koostanud Eeva Eek-Pajuste. Toimetanud Jana Vanamölder
Kujundaja: Kristjan Mändmaa
Kirjastus: Välisministeerium
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel:
ISBN: 9985936442
Lehekülgi: 478
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 155 × 207 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Välisministeeriumi töötajate mälestused peamajast ja välisesindustest. Raamatu eesmärk ei ole ainult minevikku talletada, vaid ka meelde tuletada, kui habras oli Eesti riiklus lühikese aja eest. Kogumiku koostamisel on jälgitud põhimõtet, et raamat sisaldaks loo kõigist välisesindusest, kuhu Eestist diplomaat saadeti. Kirjutised peamajast ootavad järge. Toimetus on artiklites esinevad andmed võimaluse piires kontrollinud, kuid kogumikule pole esitatud teatuslikule uurimistööle kehtivaid nõudeid. Samuti ei paku kogumik teemat ammendavat käsitlust, vaid on pigem piltide, hetkede ja vahetute muljete valimik.
Raamat sisaldab mälestusi, mis räägivad meie välisesinduste ajaloost iseseisvuse taastamise ajal ja selle järel.
Märksõnad:
välisesindused
diplomaatilised suhted
mälestused
välisesindused
diplomaatilised suhted
Eesti
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Teine tulemine. Taasiseseisvunud Eesti välisesindused, Koostanud Eeva Eek-Pajuste. Toimetanud Jana Vanamölder, Välisministeerium 2003Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Baltisk revy,
A. B. Malmö, 1938, hind: 19,00 eurot
Virkko Lepassalu, Balmagesi lapsed. Viru ärikast Eesti ärimeheni. Vulgaarmaterialistlik ajalookäsitlus,
Pegasus, 2012, hind: 15,00 eurot
Baltisaksa kultuuri osatähtsus Eesti ajaloos,
Avita, 1996, hind: 8,00 eurot
Vello Lõugas, Kaali kraatriväljal Phaetonit otsimas,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1996, hind: 10,00 eurot
Koostaja Helina Piip, kaasautor Milla Mägi, Meie Eesti Naine,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 16,00 eurot
Jaak Juske, Sada põnevat lugu Tallinnast,
Pegasus, 2016, hind: 20,00 eurot
Antonio Williams Alejandro, Ma langesin vangi Hispaanias. Ühe eestlasest ilmaränduri elust,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot
Koostanud Vitali Lokk, Eesti rahvusväeosad 1917-1918. Formeerimine ja struktuur,
Argo, 2008, hind: 15,00 eurot
Ene Hion, Marju Lauristin, Peeter Vihalemm, Meie muutuv elulaad,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Hellar Lill, Eesti riigikaitse 100 aastat,
Post Factum, 2018, hind: 15,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3388 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!