Teema: Laulikud
Pealkiri:
Songs for childrenAutor(id): L. Pais (koostaja)
Kujundaja: G. Pant
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1965
Originaalkeel:
Lehekülgi: 118
Seisukord: normaalses seisukorras raamat, pühendus sees
Mõõdud: 152 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
lastelaulud inglise keeles, inglise keele õppimiseks
Laulul on võõrkeele õppimise protsessis küllaltki oluline osa. See suurendab õpilaste huvi õpitava keele vastu, mitmekesistab ning elustab õppetundi, arendab hääldamis- ja lugemisoskust. Käesolev kogumik sisaldab põhiliselt inglise ja ameerika lastelaule, mis käsitlevad laste igapäevast elu ja toiminguid, nende lähimat ümbrust ning mänge.
Et kergendada tööd lauludega, on iga laul varustatud raskemate sõnade ja väljendite hääldamise ning tõlkega. Ehkki raamat on mõeldud esmajoones keskkooli noorematele klassidele, võib suurt osa lauludest kasutada ka eelkooliealiste inglise keele rühmades.
Mõningad valimikus toodud lauludest on võimalik esitada ka solisti ja kooriga ning instseneeritult.
Soovitatud ENSV Haridusministeeriumi poolt klassiväliseks tööks inglise keele õppimisel. Muusikaline töötlus Leo Normetilt.
Saatesõna ka vene keeles, raskemate sõnade tõlked nii eesti kui vene keeles.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Songs for children, L. Pais (koostaja), Eesti Raamat 1965Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Muusika, noodid, laulikud alla viimati lisatud:
Heino Kaljuste ja Riho Päts, Laulik. VIII klassile,
Valgus, 1990, hind: 3,50 eurot
Els Aarne, Solfedžo õpik (1. osa),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 15,00 eurot
Igor Garšnek, Õhtumaade muusikalugu III. 20. sajand,
Avita, 2004, hind: 17,00 eurot
Koostanud Jüri Rent ja Ants Üleoja, ESTO-96. Laulupeo laulud,
SP Muusikaprojekt, 1996, hind: 5,00 eurot
Jüri Dmitriev, Õhtumõtted. Valik instrumentaal- ja vokaalloomingut,
Pärnu LV Kultuuri- ja Spordiamet, 1999, hind: 5,00 eurot
Herbert Pulk, Las jääda see laul. Valik laululoomingut,
Pärnu LV Kultuuri- ja Spordiamet, 2000, hind: 5,00 eurot
Patrick Barbier, Kastraatide hiilgus ja viletsus,
Kunst, 2003, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Ingrid Rüütel, Eesti uuemad laulumängud I,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot
Vello Salumets, Rockrapsoodia,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1998, hind: 15,00 eurot
Koostaja: A. Oit, Laulge kaasa! 32,
Eesti Raamat, 1973, hind: 1,00 eurot
Muusika, noodid, laulikud all on 1840 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!