Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Minu EestileAutor(id):
Kirjastus: Eesti Emakeeleõpetajate Selts
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949919161
Lehekülgi: 0
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 155x120
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
“Minu Eestile” on kogumik õpilaste kirjutistest ja loovusele ärgitavatest ülesannetest. Sõnaloominguvõistluse „Minu Eestile” 100 äramärgitud tööd on kingituseks Eesti 100. sünnipäevaks. Võidutöödest ilmneb, kuidas nägid noored Eestimaad riigi 100. sünnipäeva eel, see aga on oluline materjal ajaloo seisukohast, lisaks põnev uurimisaines. Õpilased kirjutasid Eesti kohta väga erinevaid tekste. Lisaks esseele oli võistlusel esindatud miniatuur, argimütoloogia, muistend, müüt, mälestused, reisikiri, ulmejutt, kriminaaljutt, kiri, haiku, limerik, teemantluuletus, akrostihhon, anafoor, epifoor, piltluule jne. Igale tekstile on lisatud ülesanne, nii leiab kogumikust eriilmelisi ülesandeid. Tekste ja ülesandeid saab kasutada õppematerjalina eesti keele, kirjanduse ja ühiskonnaõpetuse tundides, loovusringides. Mitmekülgsed ülesanded peaksid inspireerima nii õpilasi kui ka õpetajaid.
Minu Eestile, õpilaste sõnaloominguvõistlus (2017)
kirjandusvõistlused
õpilasomalooming
lastekirjandus
noorsookirjandus
teemad
Eesti
juubeliväljaanded
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu Eestile, , Eesti Emakeeleõpetajate Selts 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Nikolai Baturin, Kuningaonni kuningas. Laanejutustus,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,00 eurot
Anti Pathique ja Tõnu Trubetsky, Inglid ja kangelased,
1992, hind: 7,00 eurot
Saale Väester ; eessõna: Sirje Otstavel, Miks me läbi ei saa?,
Kentaur, 2007, hind: 6,00 eurot
Herta Laipaik, Koerakoonlane,
Katherine, 1993, hind: 4,00 eurot
Madis Kõiv, Vaino Vahing, Endspiel: Laskumine orgu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,50 eurot
August Gailit, Ekke moor,
Eesti Raamat, 1990, hind: 9,00 eurot
Roosa Udu, Kuidas Rahvarinnet sünnitati ehk kümme partiid paaristurakat koos seltsimees Savisaarega,
Kunstkopp, 2015, hind: 3,00 eurot
Kalle Mälberg, Melanhoolia,
Võimas Löök, 2016, hind: 10,00 eurot
Karl Ristikivi, Tuli ja raud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Eduard Bornhöhe, Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajast,
Eesti Raamat, 1984, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4359 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!