Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
ÄmmaemandAutor(id): Katja Kettu
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789985030165
Lehekülgi: 246
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 235x165 mm
Suurus: kõvas köites raamat
Sisu:
„Ämmaemand“ on soome kirjaniku Katja Kettu teine eesti keeles ilmunud romaan. Raamatu sündmused leiavad aset Teise maailmasõja aegsel Lapimaal. Isepäine soome ämmaemand armub saksa ohvitseri ning otsib tööd vangilaagris, et olla oma armastatu lähedal. Kui siis ajaloo tuul pöördub, Soome ja Nõukogude Liit sõlmivad vaherahu ja endistest liitlastest saavad vaenlased, leiab noor naine, et temast on saanud üks vang teiste hulgas. Laagris on sõjavangidega tehtud asju, mida ta pole suutnud uskuda, nüüd saab ta kogu vägivalda ja õudust oma nahal tunda. Kettu käsitleb taas kord grotesksete inimsuhete, ühiskonnast väljatõugatuse ja naiste vastu suunatud vägivalla valusaid teemasid. „Ämmaemand“ räägib sõjast ja armastusest, olemata sealjuures sõja- ega armastusromaan. Pigem on see inimsuse piire kompav lugu kõigest heast ja kõigest halvast, mis inimene inimesele teha saab.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ämmaemand, Katja Kettu, Koolibri 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Johannes Mario Simmel, Palun jätke lilled ellu,
Eesti Raamat, 2015, hind: 20,00 eurot
Ildefonso Falcones, Mere katedraal,
Kunst, 2017, hind: 18,00 eurot
Eduard Vilde, Mäeküla piimamees,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot
Adrian McKinty, Kett,
Tänapäev, 2019, hind: 6,00 eurot
Georgette Heyer, Südamedaam,
Ajakirjade Kirjastus, 2017, hind: 17,00 eurot
Martin Walker, Kuradikoobas,
Eesti Raamat, 2022, hind: 18,00 eurot
Katrine Engberg, Klaastiib,
Eesti Raamat, 2021, hind: 16,00 eurot
Bethany Clift, Viimane kustutab tule,
Rahva Raamat, 2021, hind: 16,00 eurot
Kendra Elliot, Röövitud tüdruk,
Ersen, 2017, hind: 8,00 eurot
M.C. Beaton, Agatha Raisin ja surmatants,
Tänapäev, 2018, hind: 16,00 eurot
Ilukirjandus all on 22465 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!