Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
AkvaariumAutor(id): Viktor Suvorov
Kujundaja: Atko Januson
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Vello Heinmets
ISBN: 9985620011
Lehekülgi: 260
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras
Mõõdud: 140 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Viktor Suvorovi raamat «Akvaarium» on paljudes maades saanud bestselleriks. Selles jutustab autor sõjaväe välisluureorganisatsioonist GRU, nõukogude luurekooli õppesüsteemist ning luuretööst välismaal. Raamatule lisab veenvust inimeste omavaheliste psühholoogiliste suhete avamine salajase süsteemi sees, sealhulgas ka üksteise järel nuhkimine ning pealekaebamine. Eesmärgiks kas teenistusredelil tõusmine või puhtinimlik ellujäämissoov.
Viktor Suvorov (kodanikunimega Vladimir Rezun) on sündinud 1947. aastal. Ta lõpetas Kalinini Suvorovi sõjakooli ja Kiievi kõrgema üldvägede komandöride kooli. 1970. aastast kuulus NLKP Keskkomitee nomenklatuuri. Töötanud sõjaväeringkonna staabi luurevalitsuse ohvitserina ja neli aastat GRU Genfi residentuuris. 1978. aastal põgenes Suurbritanniasse. Mõisteti Nõukogude Liidus tagaselja surma mahalaskmise läbi.
Originaali pealkiri Аквариум. Eesti keeles
Märksõnad
välisvene
vene
ilukirjandus
poliitilised romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Akvaarium, Viktor Suvorov, Tänapäev 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Juhan Lindström, Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjateelt ja vangipõlvest,
Faatum, 1997, hind: 17,00 eurot
Oleg Gordijevski, Järgmine peatus mahalaskmine. Oleg Gordijevski elulugu,
Olion, 2005, hind: 18,00 eurot
Kalev Sepp ja Jaak Valge. Toimetaja Kärt Jänes-Kapp, Üleilmastumine ja globaalprobleemid,
Koolibri, 2009, hind: 7,00 eurot
Andres Herkel. Toimetanud: Kristina Schmidt, Vene mõistatus,
Ilmamaa, 2007, hind: 11,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 8,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 6,00 eurot
Nicolai Liventhal, Krüptoloogia ja salaluure,
Perioodika, 1994, hind: 12,00 eurot
Nikolai Zenkovich, Atentaadid ja lavastused Leninist Jeltsinini,
Olion, 2002, hind: 14,00 eurot
R. Viirsalu ja V. Viirsalu, Herodes ilusal maal,
Elmatar, 1996, hind: 2,50 eurot
Arvo Mägi, Euroopa rahvaste ajaraamat,
Koolibri, 1992, hind: 4,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1882 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!