Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
MalaiaAutor(id): Ivan Jelovatski
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1952
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: H. Nilbe
Lehekülgi: 44
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud, kaaned veidi katki ja plekilised, tagakaane siseküljele veidi kirjutatud, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 130 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud, kaaned veidi katki ja plekilised, tagakaane siseküljele veidi kirjutatud, sisu olemas ja loetav
Kagu-Aasia lõunapoolseim saar Malaka ja selle läheduses asuvad saared moodustavad ühe osa briti koloniaalvaldustest. Seal asuvad Malaia Föderatsioon, mis ühendab mitut protektoraati-vürstiriiki, ja koloonia Singapur.
Brošüür annab ülevaate Malaia ajaloost, rahvastikust, majandusest ja rahvavabastusliikumisest.
ajalugu, poliitika
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Malaia, Ivan Jelovatski, Eesti Riiklik Kirjastus 1952Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Mait Kõiv, Priit Raudkivi, Keskaeg. II osa,
Avita, 2004, hind: 5,00 eurot
Viktor Suvorov, Enesetapp,
Olion, 2001, hind: 34,00 eurot
Koostanud Jelena Dobrovolskaja ja J. Makarov, 1917: kuidas see oli? Koomiks 1917. aasta vene revolutsiooni ajaloost,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Victor Sebestyen, 1946: tänapäeva maailma vormimine,
Tänapäev, 2016, hind: 17,00 eurot
Peter Hagen, Mõrvar ei halasta. Seeriamõrvaritest,
AED, 1995, hind: 4,50 eurot
Herodotos, Historia (Muusad) Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Russell King, Inimkonna rändeatlas,
Ilo, 2008, hind: 20,00 eurot
Jüri Lina, Öised päevad,
Faag, 2005, hind: 16,00 eurot
Vladimir Fédorovski, Kremli romaan,
Olion, 2005, hind: 5,00 eurot
Helmut Piirimäe, Suur Prantsuse revolutsioon 1789-1799,
Olion, 1990, hind: 12,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1875 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!