Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Krimi-Eesti. Dokumentaalpäevik. 1. osaAutor(id): Margo Vaino, Juhani Tamminen
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel:
ISBN: 9789949427178
Lehekülgi: 80
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 150 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kahe juhtiva krimireporteri Juhani Tammineni ja Margo Vaino vahetud kogemused kokkupuudetest seaduse vastaspoolega.
Võlgade sissenõudmine - vahendeid valimata!
Kuidas lavastada vägistamist?
Pandimajade salaelu.
Ajakirjanikud toovad lugejateni värvikad kirjeldusi isiklikult läbielatust - alates inimkaubandusest ja lõpetades majanduskuritegevusega.
Märksõnad:
kuritegevus
kuriteod
Eesti
dokumentaalkirjandus
päevikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Krimi-Eesti. Dokumentaalpäevik. 1. osa, Margo Vaino, Juhani Tamminen, Ajakirjade Kirjastus 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Argo Mund ja Ellen Uuspõld, Õpetusi ja harjutusi algajale keeletoimetajale,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2009, hind: 6,00 eurot
Mari Mets, Suhtlusvõrgustikud reaalajas: võru kõnekeele varieerumine kahes Võrumaa külas,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2010, hind: 10,00 eurot
Toimetanud Katrin Maiste, Mart Meri ja Raina Reiljan, Eesti keel ja kultuur maailmas III,
Eesti Instituut, 2009, hind: 4,00 eurot
peatoimetaja Marin Laak; koostajad ja toimetajad: Ene-Reet Soovik, Elle-Mari Talivee, Jason Finch, Anu Printsmann, Methis 2019/24. Kirjanduslikud linnauuringud,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2019, hind: 7,00 eurot
Ю. М. Лотман, Беседы о русской культуре. Быт и традиции русского дворянства (XVIII - начало XIX века),
Искусство, 1994, hind: 10,00 eurot
August Gailit. Kirjad Eesti Kirjanike Kooperatiivile,
Eesti Kirjandusmuuseum, 1999, hind: 6,00 eurot
Jean Anthelme Brillat-Savarin, Maitse füsioloogia ehk mõlgutused kõrgemast gastronoomiast,
Tänapäev, 2014, hind: 25,00 eurot
Ugo Bardi, Seneca efekt. Miks kõik kasvab aeglaselt, aga variseb kokku kiiresti. Raport Rooma Klubile,
Hea Lugu, 2018, hind: 23,00 eurot
Sveta Aleksejeva ja Leelo Märjamaa, Cupido ja Psyche,
Draakon ja Kuu, 2002, hind: 4,00 eurot
Toimetanud Marju Lauristin ja Peeter Vihalemm, Return to the Western World. Cultural and Political Perspectives on the Estonian Post-Communist Transition,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1998, hind: 25,00 eurot
Kultuur all on 4735 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!