Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
SuveõedAutor(id): Monika Peetz
Kujundaja: Britt Urbla Keller
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Terje Loogus
ISBN: 9789985360439
Lehekülgi: 232
Sari: Varraku ajaviiteromaan
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 203x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Holland oli nelja õe paradiis. Igal suvel sõitis Kölni pere puhkusele Põhjamere äärde Bergenisse. Kämpingu, küla ja ranna vahelises kolmnurgas möödus nende kõige õnnelikum aeg. „Me lihtsalt pole argipäeva jaoks loodud,” ütles üks õdedest, kui nad kohe pärast koju naasmist uuesti nääklema hakkasid, „me oleme suveõed.” Idüll leidis ootamatu lõpu, kui nende isa autoõnnetuses hukkus. 20 aastat hiljem toimuva kokkusaamise eel on mõrad perekonnas selgelt näha. Ema Henriette Thalberg arvustab kõike, mida tütred teevad. Ta on armulik üksnes Doro, edukast kostüümikunstnikust vanima tütre suhtes. Seevastu Yella, kellel endal on kaks last, ei tee ema hinnangul mitte midagi õigesti. Kõige rohkem ärritab Yellat see, et ema halvustavad kommentaarid ajavad teda isegi nüüd, 33aastaselt, täiesti hulluks. Ja siis on seal veel kaksikõed Amelie ja Helen – üks haldjalikult unistav, teine kainelt pragmaatiline. Nad kõik võtavad Bergenisse kaasa oma saladused – suurimaga tuleb lagedale aga ema.
Monika Peetz (snd 1963) õppis Münchenis germanistikat, kommunikatsiooniteadusi ja filosoofiat. Alates 1998. aastast elab ja töötab ta stsenaristina Saksamaal ja Hollandis. Monika Peetzi sulest on ilmunud „Teisipäevanaised”, „Seitse päeva söömata” ja „Teisipäevanaiste pudru ja kapsad”. Viie sõbranna elust jutustavaid romaane on ainuüksi saksakeelses kultuuriruumis müüdud üle miljoni eksemplari. Peetzi raamatuid on välja antud 26 riigis ja need on saanud kõikjal sooja vastuvõtu osaliseks.
Märksõnad:
Varrak
Britt Urbla Keller
Varraku ajaviiteromaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suveõed, Monika Peetz, Varrak 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Dan Brown, Inglid ja deemonid,
Ersen, 2005, hind: 15,00 eurot
Theodore Dreiser, Ameerika tragöödia I-II,
Eesti Raamat, 1986, hind: 7,00 eurot
Stefan Zweig, Marie-Antoinette. Keskpärase inimese portree [romaan],
Eesti Raamat, 1992, hind: 7,00 eurot
Mika Waltari, Sinuhe. Viisteist raamatut arst Sinuhe elust umbes 1390-1335 e. Kr.,
Eesti Raamat, 1991, hind: 13,00 eurot
Margaret Atwood, Maitsev naine,
Eesti Raamat, 2012, hind: 7,00 eurot
Margaret Atwood, Leedi Oraakel,
Eesti Raamat, 2005, hind: 5,00 eurot
Mika Waltari, Kaarin Magnusetütar. Ajalooline romaan,
Orto, 1956, hind: 9,00 eurot
Erich Maria Remarque, Must obelisk I,
Monokkel, 1992, hind: 3,50 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Knut Hamsun, Nälg. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2007, hind: 6,50 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!