Kanatoidud, Sinisukk 2002 | Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kanatoidud, Sinisukk 2002 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kodaniku käsiraamat""Keskaeg [7. klassile]""Sündmused, mis muutsid maailma""Kalevipoja lapsed. Jutte siit ja S..""Saaks kord seda imet veel vaadata...""Tartu tiivustusel""Ihtüofenoloogilised vaatlused Ees..""Kevadhommik [soome-ugri luule anto..""Matkapilte KamtÅ¡atkast""Lahingud kaugetel meredel 1. Vene-..""Klaviir (luuletused)""Ostlemine õhulossis""Psühholoogia eriteadmiste kasutam..""Aarete jahil. Teadmata kadunud ja ..""Mr. Sammleri planeet""Valitud loengud sünnitusabi ja gÃ..""Meelislood. Valik vesteid ja meenu..""Saksa keel. Grammatika""Pulmawärk. Soome-ugri pulmadega s..""Alpide taga on moonpunane Itaalia""Tähed. Teooria ja tegelikkus. Art..""Eesti ajaloo pöördepunktid. Doku..""Naiste kirg""Victoria. Ühe armastuse lugu""Roheline tee""Lunastus""Ellujäämise õpetus I-II osa""Vaevademaa""Eelsoodumus armastada. 3 osa""Eesti kriminaalpolitsei 1920-1940""Igaühele psühholoogiast""Viimnekuu. Viienda lapse ootamise ..""Tondiöömaja""Vikerluule 2005-2011""Lõvide lugu (Eesti noorte jalgpal..""Kes armastab, ei hammusta""Beebi looduslikult ja loomulikult""Kuidas teha ja esitada ettekannet?""Tootmiskoondise ''Flora'' ajalugu""Spurveungen Kvik og andre estniske..""Rändlinnud kõrvaltoas""Garricki aasta""Imeline autobuss""Kurva päeva raamat. Võlusõnad t..""Püha maa Iisrael""Rõõmuga kooli. Kodu ja kooli koo..""Soome-eesti sõnaraamat. Suomi-vir..""Siluett 1988. Töö- ja teenistusr..""Mäng on tõsine asi""Kahevõitlus saatusega""Enesetapp""Märgutuled Padalaiul""Väike Mai""Matemaatika ja kaasaeg IV. Metoodi.."
54 tk kogusumma: 498,00 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Kanatoidud
Autor(id): Rosalba Gioffrè, Mollie Thomson, Sara Vignozzi
Kujundaja: Rosalba Gioffrè, Marco Nardi


Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Eve Rütel
ISBN: 9985735218
Lehekülgi: 40
Sari: Minikokaraamat

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 107 × 140
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Sarja iga kokaraamat käsitleb ühte toiduainet või toitu, esitades selle kohta 20-25 eri retsepti. Toidud varieeruvad klassikalistest läbiproovitud roogadest kuni maailma eri paigust pärit rahvulike ja eksootilisteni. Kõik retseptid on varustatud värvifotoga. Taskukohane ja mitmekülgne kokaraamatute sari võimaldab osa saada rahvusvahelise autorite meeskonna köögikunstisaladustest.

Sari: Minikokaraamat

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Koostanud Silvi Kohu, Pannkoogid. Soolased ja magusad,
Ata-Raamat, 2002, hind: 6,00 eurot

Toomas Tiivel, Maailma napsid,
Kammerdisain OÜ, 2016, hind: 23,00 eurot

Colin Grodnik, Debbie Grodnik, 365 suppi. Erinev supp aasta igaks päevaks,
Odamees, 2005, hind: 8,00 eurot

Marika Vingissar, Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti],
Ühinenud Ajakirjad, 2021, hind: 5,00 eurot

Koostanud Maria Kagan, Maailma rahvaste rahvusköögid ja toitude retseptid (1. osa),
Eesti Õppekirjanduse Keskus, 1993, hind: 4,00 eurot

Maria Kagan (koostaja), Maailma rahvaste rahvusköögid ja toitude retseptid (2. osa),
Eesti Õppekirjanduse Keskus, 1993, hind: 4,00 eurot

Angeelika Kang, Süües terveks ja kauniks! Oled see, mida sööd,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2005, hind: 8,00 eurot

koostajad: Julia Kornejeva, Irina Krivorukova; teksti autor: Julia Kornejeva; toimetaja: Pia Ehasalu, Peeter I kokaraamat,
Tallinna Linnamuuseum, 2022, hind: 14,00 eurot

Roland Gööck, Tee. 50 retsepti kogu maailmast Hans Joachim Döbbelini fotodega,
Avita, 2001, hind: 10,00 eurot

Aive Luigela, Hoidised,
Varrak, 2010, hind: 26,00 eurot



Kokaraamatud all on 2316 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kanatoidud, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Kanatoidud, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Kanatoidud, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Kanatoidud, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Kanatoidud, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee
Kanatoidud, Sinisukk 2002 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud