Pipi Pikksukk Puslesid ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi, Astrid Lindgren, Sinisukk 2001 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Akadeemia 2010/9""Lülituslaud""Akadeemia 2012/7""Jahmatus ja värinad""Akadeemia 2008/1""Akadeemia 2011/4""Akadeemia 2006/7""Džungli südames""Vene tänav""Akadeemia 2007/4""Akadeemia 2006/2""Muinasjutud Hans Christian Anderse..""Akadeemia 2011/8""Akadeemia 1996/3""Akadeemia 2014/5""Akadeemia 2006/5""Kesköised jalutuskäigud""Nürnbergi epiloog""Mürakarud. Karuaabits edasijõudn..""Coaching Jobseekers""Päevakoerakutsikad""Kodutütarde seadused. Isamaaline ..""Diferentsiaal- ja integraalarvutus..""Piiga hallis""Etüüde teadlastest""Sinuga...""Ajaloo kurikuulsaimad naised""Reegliteta armastus""Chimneysi saladus""Seitsme imega ümber maailma""Jaanituli""Kuuskümmend küünalt""Zolari unenägude seletaja ja ents..""Casanova kojutulek""Ühe kaardi saladus (Arktika-uurij..""Eesti NSV puhkealad""Ukrainlased""Tallinn-Tartu""Lapi muinasjutte""Эстония: краткий с..""Vene lipu all ümber maailma""Armeenlased""Kihnu ning Manõja""Tuhandenäoline budism""Seal, kus kappas kangelase ratsu""Ungelo tare""Forellipüük Ameerikas""Soomest seitsme sulega. Artiklite ..""Meeletu. 2. raamat""Vene lipu all ümber maailma""Antarktikast Saaremaani. Reisikirj..""Iru""Eesti NSV. Linnast linna""Pilk tänapäeva Hiinasse""Põlva""Esimest korda Armeenias. Reisikiri""Tallinlase meelespea""22 päeva Hiinas. Arsti matkamärk..""Tallinn 1957""Vastupidav armastus""Rapla rajoon""Lõuna-Ameerika rohtlates ja jõge..""Kohtla-Järve. Кохтла-Ярв..""Virumaast ja virulastest. Rakvere ..""Paide rajoon""Reis Tjan-Šani (1856-1857)""Kolumbuse ja Castro radadel. Kuuba..""Suure-Jaani""Sharm el Sheikh. Hurghada. Eestlas..""Meeste klimakteerium""Minu India. Mister Singhi surm ja ..""Tartu rajoon""Tallinna juht""Ühel olematul suvel""Valgevenelased""Põlva rajoon""Viljandi 1283-1983. Вильянд..""Minu Tai. Sinimustvalge jänku iga..""Mööda Hiiumaad""''Fram'' polaarmeres I""Kose vald 20. Sündmused, faktid, ..""Molvaania – kaasaegsest hambarav..""Kingissepa rajoonis""Indiaani püramiidide saladused""Sealpool Kaljukitse pöörijoont""Märt Laarman raamatukunstnikuna"
86 tk kogusumma: 501,90 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi
Autor(id): Astrid Lindgren

Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel:
ISBN: 9789949148332
Lehekülgi: 0

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 255 × 255 mm
Suurus: suures formaadis ning kõvas köites raamat

Sisu:
Kes on väga tugev, see on kindlasti ka väga lahke, teadis Astrid Lindgren, ja lõi Pipi. Pipi tõstab vargad kapi otsa – niisiis täiesti ilma vaevata –, kuid siis hakkab tal neist kahju ja ta annab neile raha, et need vaesekesed endale midagi hamba alla ostaksid.

Pisikeste üksikasjadeni välja joonistatud pusleraamat on ajutrenn – muudab lapse filosoofiks või teadlaseks. Vähemaks mitte. Eriti teeb seda see kolmas pusle. Kokku on lugusid viis, igasühes 16 pusletükki ja kõik tugeval papil. Samasse sarja kuulub ka «Vahtramäe Emil. Pusleraamat».

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Astrid Lindgren, Vahtramäe Emil,
Sinisukk, 2006, hind: 13,00 eurot

Astrid Lindgren, Röövlitütar Ronja,
Sinisukk, 2017, hind: 14,00 eurot

Astrid Lindgren, Väike Tjorven, Pootsman ja Mooses,
Eesti Raamat, 1969, hind: 11,50 eurot

Astrid Lindgren, Bullerby lapsed,
Eesti Raamat, 1970, hind: 10,00 eurot

Astrid Lindgren, Väikevend ja Karlsson katuselt. Karlsson katuselt lendab jälle. Karlsson katuselt hiilib jälle,
Eesti Raamat, 1970, hind: 23,00 eurot

Astrid Lindgren, Väikevend ja Karlsson katuselt,
Kupar, 1993, hind: 25,00 eurot

Astrid Lindgren, Lastepäev Bullerbys,
Sinisukk, 2000, hind: 13,00 eurot

Astrid Lindgren, Karlsson katuselt lendab jälle,
Sinisukk, 1999, hind: 5,50 eurot

Astrid Lindgren, Hulkur Rasmus,
Sinisukk, 2003, hind: 10,00 eurot

Astrid Lindgren, Madlike ja Jaanikingu Põnn,
Eesti raamat, 1994, hind: 6,00 eurot

Astrid Lindgren, Rasmuste raamat. Hulkur Rasmus. Rasmus, Pontus ja Lontu. Kalle Blomkvist ja Rasmus,
Eesti Raamat, 1995, hind: 10,00 eurot

Astrid Lindgren, Kaisa,
Tiritamm, 1997, hind: 17,00 eurot

Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

John Ronald Reuel Tolkien, Kääbik ehk sinna ja tagasi,
Eesti Raamat, 1977, hind: 22,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 6,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 11,00 eurot

Jacqueline Wilson, Tracy Beakeri lugu (1. osa),
Hotger, 2002, hind: 7,00 eurot

Karl May, Winnetou,
Kupar, 1990, hind: 4,50 eurot

Carolyn Keene, Nancy Drew: Roim kuninganna õukonnas,
Ersen, 2000, hind: 6,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1975, hind: 15,00 eurot

David Belbin, Röövitud rong,
Olion, 2000, hind: 3,00 eurot

Gaby Schuster, Kaameraproov ja muud õudused (jutustus),
Tormikiri, 2004, hind: 2,50 eurot

Hannu Mäkelä, Miisa uus pere,
Koolibri, 2008, hind: 6,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5383 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi, Astrid Lindgren, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi, Astrid Lindgren, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi, Astrid Lindgren, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi, Astrid Lindgren, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi, Astrid Lindgren, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee
Pipi Pikksukk. Puslesid ja jutukesi, Astrid Lindgren, Sinisukk 2001 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud