Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Tähevärav: jõulujutustusAutor(id): Ingvild H. Rishøi
Kujundaja: Angelika Schneider
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: norra keel
Tõlkija: Lea Reitel Høyer
ISBN: 9789916174432
Lehekülgi: 140
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kümneaastane Ronja elab oma vanema öe Melissa ja isaga Oslo ühes armetumas linnaosas Tøyenis. Ronja unistab ja loodab, et saab esimest korda elus oma jöulupuu, kuid isa viib kogu oma napi sissetuleku kohalikku kõrtsi nimega Tähevärav. Ta jääb ilma järjekordselt tööotsast ning lapsed peavad omal käel hakkama saama. Et perele elatist teenida, hakkab Melissa enne ja pärast koolipäeva tööle isa töökohal kuusemüügiplatsil, ning Ronja aitab teda kuidas jaksab.
„Tähevärav“ on lugu Ronja konarlikust lapsepõlvest, unistustest, lootusest ja armastusest. See mitmete auhindadega pärjatud Norra kirjaniku Ingvild Rishøi ainulaadne liigutav romaan on omaette poeetiline meistriteos H. C. Anderseni ja Astrid Lindgreni vaimus. Selles sulanduvad argielu reaalsus ja jöulude maagilisus, mis ei tohiks ühtki südant külmaks jätta.
Märksõnad:
Tänapäev
norra
lastekirjandus
jutustused
Stargate. En julefortelling. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tähevärav: jõulujutustus, Ingvild H. Rishøi, Tänapäev 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Moni Nilsson-Brännström, Tsatsiki ise,
Karrup, 2004, hind: 6,00 eurot
Hall Öökull, Seidžo ja tema kobraste seiklused,
Eesti Raamat, 1967, hind: 8,00 eurot
Jules Verne, Kapten Granti lapsed,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot
Gottfried August Bürger, Wabahärra von Münchhauseni imepärased reisid ja seiklused merel ning maal nii nagu ta ise nendest sõprade ringis veiniklaasi juures pajatas,
Tiritamm, 1992, hind: 5,00 eurot
Joseph Locke, Sabrina, teismeline nõid (6. osa) ehk Luks-luks, Benjamin Franklin,
Ersen, 2000, hind: 2,00 eurot
Randi Reisfeld, Sabrina, teismeline nõid (7. osa) ehk Armuloits ajab asja jutti,
Ersen, 2000, hind: 3,50 eurot
Bobby J.G. Weiss ja David Cody Weiss, Sabrina, teismeline nõid (8. osa) ehk Salemi nõiaprotsess,
Ersen, 2000, hind: 3,00 eurot
Cathy East Dubowski, Sabrina, teismeline nõid (9. osa) ehk Koerapõli,
Ersen, 2000, hind: 3,50 eurot
Diana G. Gallagher, Sabrina, teismeline nõid (10. osa) ehk Küll veab,
Ersen, 2000, hind: 3,50 eurot
Bobbi JG Weiss, David Cody Weiss, Sabrina, teismeline nõid (21. osa) ehk Kevadpidu,
Ersen, 2001, hind: 3,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5390 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!