Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Öine rong LissaboniAutor(id): Pascal Mercier
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789985659243
Lehekülgi: 384
Sari: Nüüdisromaan
Seisukord: pisut kulunud nurgad, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 210x150 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Berni gümnaasiumi õpetaja Gregorius tõuseb keset tundi püsti ja lahkub. Kohutatuna äkilisest tundest, et aeg kaob käest, jätab ta kõik maha ja sõidab Lissaboni, et leida üles arst ja poeet Amadeu de Prado, kelle raamat on teda sügavalt lummanud. Saatus viib ta kokku seda salapärast portugallast tundnud inimestega. Kuid mida tähendab tunda teist inimest, mõista teist elu? Kuidas aitab see kaasa iseenda mõistmisele? Neid küsimusi esitades õpib eakas Gregorius ühe keerulise isiksuse kõrval tundma ka iseennast.
Raamat sarjast Nüüdisromaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Öine rong Lissaboni, Pascal Mercier, Eesti Raamat 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Kouko Kosunen, Isa traksid,
OÜ BookMan, 2013, hind: 11,00 eurot
Eleanor H. Porter, Oh, raha! Raha!,
Fantaasia, 2003, hind: 4,00 eurot
Isabel Wolff, Väike kleidipood,
Varrak, 2010, hind: 8,00 eurot
Lucinda Riley, Tormiõde. Ally lugu. Seitse õde 2. Sari Varraku ajaviiteromaan,
Varrak, 2017, hind: 20,00 eurot
Karl May, Läbi kõrbe ja haaremi,
Tormikiri, 1997, hind: 5,00 eurot
Douglas Coupland, X-generatsioon,
Hotger, 2005, hind: 10,00 eurot
Lucinda Riley, Varjuõde. Seitse õde 3. Varraku ajaviiteromaan,
Varrak, 2017, hind: 20,00 eurot
Erich Segal, Lend,
Varrak, 2001, hind: 8,00 eurot
Kazuo Ishiguro, Hõljuva maailma kunstnik,
Huma, 2000, hind: 21,00 eurot
Umberto Eco, Eilse päeva saar,
Eesti Raamat, 2003, hind: 20,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6959 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!