Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Päev, mil ma kukkusin muinasjuttuAutor(id): Ben Miller
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Jüri Kolk
ISBN: 9789916122457
Lehekülgi: 298
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 198x130
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Lana armastab lugusid. Eriti neid, milles ta käib fantaasiamaailmas koos oma vanema venna Harrisoniga. Ühel päeval otsustab Harrison, et on Lanaga mängimiseks liiga suureks kasvanud, ja Lana tunneb ennast üksildasena. Kuni juhtub midagi imelist … Lana avastab, et linna veidrasse uude supermarketisse on peidetud portaal, mis viib otse muinasjutumaailma. Aga need muinasjutud pole sugugi õnneliku lõpuga lood, milletaolisi Lana teab! Need on palju süngemad ja ohtlikumad ning nende tegelased vajavad kurjast nõiast jagusaamiseks Lana abi. Üksi tüdruk neid aidata ei suuda. Kas tal õnnestub veenda Harrisoni uuesti lugudesse uskuma ja koos temaga muinasjutumaailma reisima … enne kui on hilja? Raamat räägib vennast ja õest, kes kujutlusvõime võlujõu abil uuesti teineteise juurde tee leiavad. Raamatusse on imeilusad pildid joonistanud Daniela Jaglenka Terrazzini.
Originaali pealkiri The Day I Fell into a Fairytale. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
ilukirjandus
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Päev, mil ma kukkusin muinasjuttu, Ben Miller, Eesti Raamat 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Leelo Tungal, Vampiir ja pioneer,
Koolibri, 1993, hind: 3,50 eurot
Wilfried Carstens, Loomad jutustavad 365 õhtujuttu,
Kirilille Kirjastus, 2004, hind: 8,00 eurot
Aavo Lind, Sada vakka tarkuseteri. Nuputamist matemaatikast,
Koolibri, 1991, hind: 4,00 eurot
Aavo Lind, Nupula. Matemaatika ja füüsika ülesandeid keskmisele koolieale,
Valgus, 1988, hind: 4,00 eurot
Erika Esop, Spordipäev metsas,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Valdo Pant, Ott kosmoses,
Perioodika, 1979, hind: 4,00 eurot
Koostanud Heiki Vilep; toimetanud Margit Langemets; eessõna: Laine Jänes, Las laps loeb,
Kultuurileht, 2012, hind: 6,50 eurot
Mare Müürsepp, Lehmaga mere ääres (jutustus),
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Tark mees taskus,
Perioodika, 1987, hind: 4,00 eurot
Avetikh Isahakjan, Lilith, Tšingis-khaan ja teised,
Eesti Raamat, 1981, hind: 3,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14844 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!