Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Herilase vabrikAutor(id): Iain M. Banks
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 1999
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Siiri Sau
ISBN: 9985661591
Lehekülgi: 208
Seisukord: kulunud kaaned, veidi lainelised lehed, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu olemas ja loetav (pildil teine eksemplar)
Mõõdud: 128 × 195 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Sisenege – kui tõesti julgete – Franki ebatavalisse isiklikku maailma. Ta on kuueteistkümneaastane ja üsna kummaline, et mitte öelda enamat.
«Kaks aastat pärast seda, kui ma tapsin Blythi, mõrvasin ma oma noorema venna Pauli. Ent hoopis teistsugustel ja olulisematel põhjustel, kui olin kõrvaldanud Blythi. Ning siis aasta hiljem tegin enam-vähem äkktuju ajel otsa peale oma noorele nõole Esmeraldale.
Niisugune on mu punktiseis tänase päevani. Kolm. Ma pole juba aastaid kedagi tapnud ja ma ei kavatse seda enam kunagi teha.
See oli lihtsalt üks etapp, mille ma läbi elasin.»
Šoti kirjaniku Iain Banksi «Herilase vabrikut» peetakse üheks selle sajandi 100 parima romaani hulka kuuluvaks teoseks. Briti kirjandusringkondades tekitas see esmailmumise järel 1984. aastal ägedaid vaidlusi ja isegi vapustusi.
Originaali pealkiri: The wasp factory
Märksõnad:
inglise
šoti ilukirjandus
psühholoogilised romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Herilase vabrik, Iain M. Banks, Olion 1999Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Margaret Atwood, Maitsev naine,
Eesti Raamat, 2012, hind: 7,00 eurot
Margaret Atwood, Leedi Oraakel,
Eesti Raamat, 2005, hind: 5,00 eurot
Mika Waltari, Kaarin Magnusetütar. Ajalooline romaan,
Orto, 1956, hind: 9,00 eurot
Erich Maria Remarque, Must obelisk I,
Monokkel, 1992, hind: 3,50 eurot
Eduard Vilde, Raudsed käed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 3,50 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Paul van Loon. Kaastööd: Eddy C. Bertin, Jack Didden, Virgi Smits, Õuduste käsiraamat,
Kunst, 1994, hind: 6,00 eurot
John Dickson Carr, Sosinad,
Katariina, 2004, hind: 6,00 eurot
Maimu Berg, Ich liebte einen Russen. Zur Erinnerung an die schneereichen Winter der Kindheit (Ma armastasin venelast),
Gollenstein Verlag, 1998, hind: 5,00 eurot
Tõnu Trubetsky, Mina ja George,
Elust Enesest, 2017, hind: 35,00 eurot
Ilukirjandus all on 22411 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!