Tiina Meeri kudumiskool 2, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

Ostukorv on tühi

Teema: Kudumine
Pealkiri: Tiina Meeri kudumiskool 2
Autor(id): Tiina Meeri

Kirjastus: Pegasus
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949647590
Lehekülgi: 208
Sari: Kudumiskool

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 296x210
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Kudumisõpetaja TIINA MEERI 1990ndate keskpaigas ilmunud populaarsete kudumisvihikute uustrüki teises raamatus tutvustatakse patent- ja diagonaalkudesid, horisontaalseid vööndeid, lõngajookse ning venitatud ja hargnema lastud silmuseid. Materjal on illustreeritud rohkete fotode ja mustriskeemidega. Juhenditest arusaamist hõlbustavad järkjärgulised fotod töövõtetest ning raamatu tagaosas on valik pilte omaaegsetest, paljudele armsaks saanud vihikutest. TIINA MEERI töötab Tallinna 21. koolis kunstiajaloo õpetajana. Lisaks õpetab ta kunstiajalugu Eesti vanimas erakunstikoolis Sally Stuudio, annab kudumistunde Tallinna Rahvaülikoolis ja viib läbi kudumiskursusi välismaalastele. Meeri on juhtinud saadet „Lõngakera“ ja tema 1990ndatel esmatrükis ilmunud kudumisõpetuse vihikud on siiani oluline ja hinnaline koekirjade varamu, mis nüüd on värskete kaante vahel kahe köitena ja uues kuues taas kättesaadavad.

Kudumiskool
Pegasus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kudumine alla viimati lisatud:

Claire Hallik, Silmuskudumine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 11,00 eurot

Rosaali Karjam, Kärt Summatavet, Kihnu Roosi kindakirjad,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 30,00 eurot

Inga Torim, Mütsi loomine,
Rahva Raamat AS, 2019, hind: 16,00 eurot

Liivia Kivilo, Silmuskudumine,
Mats, 1991, hind: 3,00 eurot

Liivia Kivilo, Piltkudumid. Lastele, noortele, kogu perele,
Mats, 1995, hind: 9,00 eurot

Melody Griffits ja Lesley Stansfield, Kudumise entsüklopeedia,
Sinisukk, 2001, hind: 18,00 eurot

Aino Praakli, Kirikindad I. Patterned mittens,
2003, hind: 11,00 eurot

Claire Hallik, Silmuskudumine,
Kunst, 1973, hind: 9,00 eurot

Mary Webb. Toimetanud Heli Ormisson, Koekirjad. 300 kaasaegset ja traditsioonilist koekirja näidist,
Singoni, 2007, hind: 20,00 eurot

Клер Халлик / Claire Hallik, Вязание на спицах / Silmuskudumine (vene keeles),
Kunst, 1972, hind: 9,00 eurot



Kudumine all on 313 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee
Tiina Meeri kudumiskool 2, Tiina Meeri, Pegasus 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud