Teema: Kunst
Pealkiri:
Inimkeha värviraamatAutor(id): toimetaja Jaana Visnapuu
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Maris Rehesaar
ISBN: 9789949084531
Lehekülgi: 224
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 295x225
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Õpi värvides tundma inimkeha osi ja nende funktsioone! „Inimkeha värviraamatu” iga lehekülg tutvustab süsteemselt kehaosi ja muud inimkehaga seonduvat. Teadmiste lihtsamaks omandamiseks on inimkeha erinevaid osi kujutavate teaduslikult täpsete illustratsioonide juurde lisatud ka identsed kontuurjoonised värvimiseks. Õppijal on värvides võimalik paremini meelde jätta erinevaid luid, lihaseid, närvisüsteemi, vereringet ja palju muud. Värvides omandab õppija teavet tulemuslikumalt ja põhjalikumalt.
Raamat on lõbus ja tõhus abiline inimese füsioloogia tundmaõppimiseks nii värskele meditsiinitudengile kui ka tavalugejale.
Märksõnad:
Sinisukk
kunst
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Inimkeha värviraamat, toimetaja Jaana Visnapuu, Sinisukk 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Enno Hallek. Konstakademien, Stockholm, 20 sept - 23 okt 1986; Lunds Konsthall, Lund, 31 jan - 8 mars 1987,
AB Grafisk Press, 1986, hind: 5,00 eurot
Ajaloo Vabrik. Fabrique dHistoire,
Kaasaegse Foto Keskus, 1995, hind: 13,00 eurot
koostanud Toomas Kall, Pärnograafia. Priit Pärna joonistusi 1964-2006,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2006, hind: 35,00 eurot
Ulf Linke, Joonistamine – nägemise kool,
Avita, 1998, hind: 17,00 eurot
Koostanud: Tõnis Vint, Eduard Viiralt. Inimene ja nägemus. Loodus ja fantaasiad,
Kunst, 1983, hind: 6,00 eurot
Eesti NSV Riiklik Etnograafiamuuseum. Koostanud: Kalju Konsin, Trükipakud,
Kunst, 1970, hind: 9,00 eurot
Jüri Hain (koostaja), Eesti graafika 1967, 1968, 1969 / Эстонская графика 1967-1968-1969,
Kunst, 1971, hind: 5,00 eurot
Väike Köleri sõnastik,
Eesti Kunstimuuseum, 2001, hind: 10,00 eurot
Sirje Helme ja Valmi Kallion, Plakat 83-84. Плакат,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Ott Kangilaski, Evald Okas, Sügavtrükitehnikad,
Kunst, 1965, hind: 9,00 eurot
Kunst all on 1238 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!