Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Asja lood on sellisedAutor(id): Margit Saluste
Kujundaja: Endla Toots
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789985043608
Lehekülgi: 56
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 290x205
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Lapsi huvitavad suurte inimeste asjad: käärid, küünlad, lambid, lauanõud ja palju muud, mida leidub igas majapidamises Raamat tutvustab lapsele lõbusal ja arusaadaval moel koduseid asju ja nende otstarvet.
Kas asjadel on hing sees? Mõni asi ju kõnetab meid poes, raamatud räägivad meiega, asjadele antakse uus elu ja armsatesse kingitustesse kiindutakse. Asjadest rääkides on igati loomulik kasutada nende kohta samu tegusõnu, mida kasutatakse ka elusolendite kohta. Jäägu hingeküsimus siiski iga lugeja enda otsustada.
Raamatus on 24 asjapere lood ja see sobib nii väikestele kui ka pisut suurematele lastele sõnavara rikastamiseks, keeleõppeks ja arutluseks mõnelgi igivanal teemal: kes koristab mängutoa ja miks seda tegema peaks ning mida ja misjaoks meil päriselt vaja on?
Asjade kohta on igasugu vanasõnu ja ütlemisi. Selle raamatu sünniloo juurde passib kõige paremini „Iga asi omal ajal“.
Märksõnad:
Koolibri
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Asja lood on sellised, Margit Saluste, Koolibri 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Eno Raud, Triin ja päike,
Eesti raamat, 1971, hind: 2,50 eurot
Lea Nurkse, Kubujuss,
Eesti Raamat, 1969, hind: 3,50 eurot
Juhan Jaik, Kaarnakivi. Valimik tondi- ja loomajutte,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot
Leelo Tungal, Väike ranits,
Eesti Raamat, 1982, hind: 1,50 eurot
Erika Esop, Lõbus tuul. Luuletused koolieelikutele,
Eesti Raamat, 1988, hind: 2,00 eurot
Eno Raud, Naksitrallid. I-II raamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 12,90 eurot
Jaan Rannap, Minu koerad,
TEA Kirjastus, 2017, hind: 13,00 eurot
Raimo Männis, Kiviküla kooli poisid,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Adolf Rammo, Å ahh Madan. Hundipassiga koolipoiss,
Eesti Raamat, 1985, hind: 3,00 eurot
Heino Väli, Vapustav tulikametsa lugu,
Eesti Raamat, 1970, hind: 2,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14812 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!