Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Koolihoovi miljonäri saladusedAutor(id): Nat Amoore
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Hels Kure
ISBN: 9789949091300
Lehekülgi: 252
Seisukord: pisut muljutud nurgad, muus osas korralik raamat
Mõõdud: 200x145
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Austraalia kirjaniku Nat Amoore’i „Koolihoovi miljonäri saladused“ on kahe parima sõbra, Tessi ja Toby lõbus ning õpetlik lugu. Nad leiavad oma tagaaiast koti, milles on miljon dollarit. Järgneb pöörane, keerdkäike täis seiklus, mis tõestab, et miljoni dollari kulutamine polegi nii lihtne, kui oled kümneaastane. See on lugu sõprusest, perekonnast ja paljudest asjadest, mida raha eest osta ei saa … ja natuke ka neist, mida osta saab. Oma loos püüab autor leida vastust küsimusele, kuidas saab teha halbu otsuseid ja olla ikkagi hea inimene. Kõik pole tingimata vaid must ja valge ning mitte alati ei määratle inimest tema tehtud vead. Miljoni dollari leidmine oma aiast – iga lapse unistus, eks? Mina ja mu parim sõber Toby arvasime sedasama. Batuudid koolis. Pulgakommid meie jumaldavatele fännidele. Päikeseprillide kandmine toas (sest kõik miljonärid teevad seda). Miljoni dollariga saab palju asju … muu hulgas endale hulga jama kaela.
Märksõnad:
Eesti Raamat
Piret Tuur
ilukirjandus
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Koolihoovi miljonäri saladused, Nat Amoore, Eesti Raamat 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Marilin Karu, Teine elu,
Tänapäev, 2017, hind: 8,00 eurot
Toimetanud Aivi Pargi, Rebane ja porgand. Virumaa laste muinasjutte ja lugusid,
Juhan Kunderi Selts, 1998, hind: 7,00 eurot
Erin Watt, Murtud prints. Royalid 2,
Pegasus, 2018, hind: 15,00 eurot
Erin Watt, Paberist printsess. Royalid 1,
Pegasus, 2017, hind: 17,00 eurot
Koostanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. VII köide. Hiir hüppas, kass kargas,
Steamark, 2000, hind: 12,00 eurot
Olimar Kallas, Proovisõit,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,50 eurot
toimetanud Mai Mesilane, Rumal hiireke,
Odamees, 2004, hind: 3,50 eurot
Täheke. Tähekese kalender 2017,
Kultuurileht, 2016, hind: 1,50 eurot
Ebe Padu, Põdrad teevad nalja. Muinasjutte ja mõistulugusid,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot
Täheke 2018/9,
Kultuurileht, 2018, hind: 1,60 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14848 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!