Sada tundi ööd, Anna Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Sada tundi ööd, Anna Woltz, Varrak 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54850 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Feliks Õnnelik""Kahe maailmasõja väejuhid ning m..""Malina""Siluett 1980/4. Весна""Põrgupõhja uus Vanapagan""Marraskil taevas""Elust endast. Vastutus""Siluett 1989/1. Suvi""Barbarite ootel""Eesti maatoit. Ettevõtete kataloo..""Küllusliku tervise 10 saladust. N..""Siidimaal. Kojutulek""Nõukogude Liidu Kommunistliku Par..""Kristlik Kaitsja 1938/12. XIX aast..""Lasteraamat""Kangakudumise käsiraamat""Varesetüdruk""Kümme korda ühte jõkke. Valitud..""Värb-Värvupoeg Värvuke""Globaliseerumislõks-kallaletung h..""Sarvemügaratega talleke""Euroopa ajaloo ristteed""Raamat Tšuvaššiast""Salamängud""Noorte südamed (1. osa)""Taltsutatud lammas""Sajandi armastuslugu""C. R. Jakobsoni Talumuuseum - 50. ..""Suurem kui kohusetunne""Ühe põlvkonna elutee""Hispaania lubadus""Tallinna Tööstuskaubastu kroonik..""Superkana Hanna""Tähekuningad""Katused varavalges""Hysmine & Hysminias. Armastusromaa..""Mis 'Postimees' uudist kaasa on to..""Õnne tütred""Rahu""Kuristiku kohal. Õppetund (olukir..""Lõkkesöed III""Dodo. Armastusromaan""Äri- ja majandusmehe käsiraamat""Kes said kodanlikus Eestis pension..""Aleksis Stenvalli elu""Kaubanduspsühholoogia küsimusi""Väike Fee""Jasmiinide linn""Klassikokkutulek Kassaris""Poeet ja Jeesus. Tekste aastaist 1..""Kakskümmend aastat Eesti Ajaloo- ..""Ilutegija 1992/4""Можайск- священный..""Siililegi selge""Оружие третьей мир..""Tehnika ja kultuur. Loenguvalik""Sõnastamatu lend sõnades. Kirjut..""Tallinn. Tuhandeaastane pealinn""Aedniku armastus""101 Eesti monumenti""Külgetõmme. Odamehe armastusroma..""The State of Affairs""Mõrvamuuseum""Vastsed rajad. Võitluse teel""Maaülikool""Retk taimede maailma""Hei, Lilli!""Taluperenaine 1934/12. Kodumajandu..""Eesti põllumajanduse ajalugu""Varesed, need valged""Mõru maik""Teistsugune parun""Ringhääling Eesti Vabariigis""Argimütoloogia sõnastik 1983-199..""Kui ma uppusin""Heliseb-kõliseb...""Lavendlituba""Islandi trolliligu""Maailm, mis on hea: II""Ülikooli traditsioonid""Salaküti märkmed (aforismid ja e.."
81 tk kogusumma: 599,54 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Sada tundi ööd
Autor(id): Anna Woltz

Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
Tõlkija: Kristel Halman
ISBN: 9789985342770
Lehekülgi: 264

Seisukord: veidi kulunud kaaned, servad ja nurgad, raamatu viimase lehekülje serv narmendab pisut, sisu olemas, puhas ja korralik
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Neljateistaastane hollandi tüdruk Emilia saab oma isa kohta teada midagi kohutavat. Kui tekkinud skandaal ka ülejäänud pereliikmete elu mõjutama hakkab, teeb Emilia elus esimest korda midagi pöörast: ta otsustab probleemide eest põgeneda oma lemmiklinna New Yorki. Salaja ja hoolikalt ettevalmistatud reis hakkab peagi viltu vedama, kui Emilia avastab, et tema interneti kaudu üüritud toakest ei eksisteerigi. Lisaks on New Yorgi poole kihutamas metsik orkaan Sandy. Kuidas see üle elada ja hakkama saada ilma vanemateta, ilma igapäevaste mugavusteta, seltsiks vaid kaks Ameerika noormeest ja väike vapper tüdruk? Kas probleemide ja iseenda eest saab põgeneda ja jäädagi tundmatuna suurlinna elu keskele?

Märksõnad:
maailma ilukirjandus
noortele

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Gerald Durrell, Kuldsed nahkhiired ja roosad tuvid,
Ersen, 2000, hind: 15,00 eurot

Gustave Flaubert, Salambo,
Eesti Raamat, 2007, hind: 7,00 eurot

Mika Waltari, Imeline Joosef ehk Elu on seiklus. Tõsine ajaviiteromaan,
Sinisukk, 1994, hind: 5,00 eurot

Alexandre Dumas, Kuninganna Margot 1-2,
Tiritamm, hind: 5,00 eurot

Albert Camus, Sisyphose müüt,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,50 eurot

Robyn Carr, Eksleja I,
Ersen, 2014, hind: 15,00 eurot

Delia Owens, Kus laulavad langustid,
Rahva Raamat AS, 2019, hind: 17,00 eurot

Jerzy Kosinski, Kohtamine tundmatuga,
Olion, 1998, hind: 5,00 eurot

Jules Bass, Pearahakütid,
Ersen, 2002, hind: 4,00 eurot

Carly Phillips, Suudlusega kinnitatud,
Ersen, 2008, hind: 4,50 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6952 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Sada tundi ööd, Anna Woltz, Varrak 2018 | vanaraamat.ee
Sada tundi ööd, Anna Woltz, Varrak 2018 | vanaraamat.ee
Sada tundi ööd, Anna Woltz, Varrak 2018 | vanaraamat.ee
Sada tundi ööd, Anna Woltz, Varrak 2018 | vanaraamat.ee
Sada tundi ööd, Anna Woltz, Varrak 2018 | vanaraamat.ee
Sada tundi ööd, Anna Woltz, Varrak 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud