Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Andestada saab alatiAutor(id): Anne B. Ragde
Kujundaja: Made Balbat
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel: norra keel
Tõlkija: Riina Hanso
ISBN: 9789949596348
Lehekülgi: 272
Sari: Põhjamaade romaan
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 145x210
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
„Andestada saab alati” on Norra menukirjaniku Anne B. Ragde Neshovi-saaga neljas raamat, järg romaanidele „Berliini paplid”, „Erakvähid” ja „Rohelised aasad” (e k 2008).
Vahepeal on möödunud kolm aastat ajast, kui Torunn Neshovilt lahkus ja oma kelgukoerakasvatajast kallima Christeri juurde Oslo lähedale metsa kolis. Erlend ja Raasuke elavad Kopenhaagenis luksuslikku elu ja on oma sõbrannadest paariga saanud kolm last. Margido on taas leidnud Jumala, ent on sunnitud möönma, et matuseäris puhuvad uued tuuled ja tema on ajale jalgu jäänud. Torunn on juba üle neljakümne ning hakkab lõpuks taipama, et tolle rakendijuhist seelikukütiga ei saa tal olla ühist tulevikku. Kuid ta ei ole päris kindel, mida oma eluga peale hakata. Kas talle antakse andeks, et ta tookord Neshovi perekonda alt vedas?
Norra kirjanik Anne B. Ragde (snd 1957) on kirjutanud hulgaliselt romaane ja novellikogusid, Sigrid Undseti eluloo eest pälvis ta Norra kõrgeima kirjandusauhinna. Perekond Neshovi loo kolme esimest osa on saatnud erakordne lugejamenu nii Norras kui ka mujal. Norras on triloogiat ostetud üle miljoni eksemplari. Saaga põhjal on valminud ka populaarne telesari. 2016. aastal ilmunud sarja neljas raamat „Andestada saab alati” püsis mitu kuud Norra raamatumüügi edetabelite tipus ning oli esitatud Norra raamatukaupmeeste auhinna kandidaadiks. Eesti keeles on Ragdelt ilmunud veel romaanid „Öine soov” (2010) ja „Ma teen su nii õnnelikuks” (2012). Tema raamatuid tõlgitud 23 keelde.
Autoril on valmimas Neshovi-saaga viies raamat.
Originaali pealkiri Alltid tilgivelse. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
Põhjamaade romaan
norra
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Andestada saab alati, Anne B. Ragde, Eesti Raamat 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Anne B. Ragde, Elunautijad,
Eesti Raamat, 2018, hind: 6,00 eurot
Anne Birkefeldt Ragde, Rohelised aasad,
Eesti Raamat, 2008, hind: 5,00 eurot
Suzanne Brockmann; toimetanud: Margit Sild, Vabaduse hind,
Ersen, 2002, hind: 4,00 eurot
Susanne Barrett, Ohtlik Eedeni aed,
Ersen, 2002, hind: 4,00 eurot
Joanne Berry ja Philip Matyszak, Roomlaste elulood,
Varrak, 2009, hind: 20,00 eurot
Suzanne Brockmann, Piisavalt aega armastuseks,
Ersen, 1998, hind: 5,00 eurot
Anne B. Ragde, Öine soov,
Eesti Raamat, 2010, hind: 13,00 eurot
Suzanne Brockmann, Salaagendist kangelane,
Ersen, 2009, hind: 4,50 eurot
Anne Benthues, Winfried Maaß, Rolf Schneider ja Anna Sorge, 100 kauneimat naist maalikunstis. Naised kui inspiratsioon,
Sinisukk, 2008, hind: 21,00 eurot
Anne Berest, Sophie Mas, Audrey Diwan, Caroline De Maigret, Kuidas olla pariisitar, alati ja kõikjal,
Sinisukk, 2015, hind: 24,00 eurot
tekst: Winfried Maass, Anne Benthues, Hanns-Joachim Neubert, 100 maailma linna,
Trak Pen, 2002, hind: 18,00 eurot
Marianne Bartret, Kadunud poja tagasitulek,
Odamees, 2003, hind: 4,00 eurot
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot
Milan Kundera, Olemise talumatu kergus,
Monokkel, 1992, hind: 30,00 eurot
E.L.James, Grey. Viiskümmend halli varjundit läbi Christiani silmade,
Pilgrim, 2015, hind: 30,00 eurot
Paulo Coelho, Istusin Piedra jõe ääres ja nutsin,
Philos, 2003, hind: 8,00 eurot
Sandra Brown, Rikošett,
Ersen, 2006, hind: 6,00 eurot
Evelyn Waugh, Tagasi Bridesheadi,
Varrak, 1994, hind: 9,00 eurot
Nathaniel Hawthorne, Seitsmeviilumaja,
Eesti Raamat, 1997, hind: 6,00 eurot
Karel Vanĕk, Vahva sõduri Švejki juhtumised Vene sõjavangis,
Varrak, 1993, hind: 10,00 eurot
Paulo Coelho, Üksteist minutit (11 minutit),
Pilgrim, 2004, hind: 12,00 eurot
William Somerset Maugham. Toimetanud ja järelsõna: Tõnu Lember, Liza Lambethist,
Canopus, 2004, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!