Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Lootuse retseptAutor(id): Fiona Valpy
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Raili Puskar
ISBN: 9789916167823
Lehekülgi: 208
Sari: Põgenemine Prantsusmaale
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Evie põgeneb nii ta hüljanud abikaasa kuulsusesäras elu, lapse kaotamisega seotud leina kui ka mälestusi täis Londoni eest. Prantsusmaa lõunaosas eraldatud paigas asuv maja tundub just selline rahuküllane koht, kus kurbusele leevendust leida. Ent peagi ilmneb, et maakohas pole sugugi vaikne. Koidikul kireb kukk, küünis huilgab öö otsa öökull ning Evie nägusa naabri, doktor Didier’ garaažist kostab ka öötundidel kolistamist. Erakordselt kauni Dordogne’i piirkonna vaated ja hääled pakuvad Eviele ootamatult uut inspiratsiooni ning prantsuse juurtega vanaema retseptiraamatu seltsis tärkab temas taas armastus kokkamise vastu. Peagi võtab väike kogukond ta omaks ja see tuletab Eviele meelde, mis elus tegelikult oluline on. Ent kas doktor Didier’ säravalt sinised silmad ihaldavad midagi enamat kui Evie maitsvaid õhtusööke? Ja kas on võimalik, et tühistatud jõulud koos mitte-jõulupidusöökidega aitavad tervendada Evie südant? „Lootuse retsept“ on kolmas ja viimane raamat Briti kirjaniku Fiona Valpy menukas eraldiseisvate ajaviiteromaanide sarjas „Põgenemine Prantsusmaale“, kus elus lüüa saanud Evie loodab kesk idüllilisi Lõuna-Prantsusmaa maastikke uuele algusele.
Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
Põgenemine Prantsusmaale
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lootuse retsept, Fiona Valpy, Pegasus 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Nora Roberts, Teadmiste võti II,
Ersen, 2004, hind: 9,00 eurot
Rosa Liksom, Väil,
Koolibri, 2023, hind: 19,00 eurot
Marc Levy, Ja kui see oleks tõsi...,
Varrak, 2001, hind: 7,00 eurot
Diane Gaston, Skandaalikeerisesse sündinud,
Ersen, 2013, hind: 12,00 eurot
Danielle Steel, Kingitus,
Sinisukk, 1999, hind: 3,00 eurot
Olivia Goldsmith, Vanglasemud. New York Timesi Bestseller,
Ersen, 2002, hind: 3,00 eurot
Victoria Hislop, Päikesetõus,
Varrak, 2019, hind: 11,00 eurot
Olivia Goldsmith, Moodsa hilinemisega,
Hotger, 2001, hind: 4,50 eurot
Russ Harris, Mustermees Max Strummer. Lugu seksist, armastusest ja kõrvalmõjudest,
Tormikiri, 2010, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6951 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!