Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Vargad seaduses. Vene supermaffiaAutor(id): Mark Galeotti
Kujundaja: Sirle Rebane
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Randus
ISBN: 9789949631438
Lehekülgi: 344
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x155
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
“Ja siis oli veel Volodja, hüüdnimega Tšainik (Teekann) – miks, ma ei saanudki teada, ehkki vanglates nimetatakse niimoodi mõnikord jõhkardeid. Sooniline, intensiivne ja sünge, ja ometi seletamatult habras ja ohtliku meelega, nii et üldiselt eelistan ma selliseid kohates teisele poole teed minna. Sõjas oli ta snaiper ning praktiliselt ainuke asi, mis suutis temast teha rõõmsa, avala ja lausa elava inimolendi, oli võimalus rääkida Dragunovi snaipripüssist ja oma oskustest.
Ma ei saanudki teada, mis Volodjast sai. /---/ Loodan senimaani, et satun ehk mõnikord, kõndides Moskva mafioosnikute lemmiksurnuaias, Volodja hauale.
Ma ei kahtlegi, et kivil on kujutatud vintpüssi.”
Mark Galeotti on silmapaistev ekspert Venemaa organiseeritud kuritegevuse alal ja üks esimesi lääne teadlasi, kes hakkas juhtima tähelepanu Vene organiseeritud kuritegevuse kasvule ja selle võimalikele tagajärgedele. “Vargad seaduses” on haarav uurimus tohutust kriminaalsest võrgustikust, mis sai alguse 18. sajandil, kasvas Gulagi sunnitöölaagrites, elas üle NSV Liidu tekke ja lagunemise ning on nüüd tugevam kui kunagi varem.
„Meie, itaallased, tapame su. Aga venelased on hullud – nemad tapavad kogu su perekonna.“
John Gotti, Gambino maffiaperekona pea
Originaali pealkiri The vory: Russia's super mafia. Eesti keeles
kuritegevus
organiseeritud kuritegevus
maffia
grupid
Venemaa
Sirle Rebane
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vargad seaduses. Vene supermaffia, Mark Galeotti, Ühinenud Ajakirjad 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Koostanud: Isidor Goldman, P. Kaldoja, Tallinna legendid,
Perioodika, 1985, hind: 4,00 eurot
Seppo Zetterberg, Iseseisva Soome ajalugu,
Perioodika, 1991, hind: 8,00 eurot
Heino Gustavson, Tallinna vanemad merekindlused (17.-19. sajand),
Olion, 1994, hind: 10,00 eurot
Joachim Castan, Punane parun,
Olion, 2011, hind: 23,00 eurot
Koostanud Rutt Hinrikus, Eesti rahva elulood I,
Tänapäev, 2000, hind: 17,00 eurot
Koostanud Merit Kask, Karin Lippus, Madle Lippus, Krista Mits ja Peeter Vihma, Uue Maailma lood,
Uue Maailma Selts, 2011, hind: 18,00 eurot
Eduard Laaman, Johannes Poopuu ja Jüri Andreller. Toimetajad Lauri Suurmaa ja Reigo Rosenthal, Soomusrongide diviis Vabadussõjas 1-2,
Grenader, 2009, hind: 25,00 eurot
Mati Õun, Võitlused Läänemerel. Suvi 1941. Legende, oletusi ja veidi tõttki võitlustest Läänemerel, ta rannikul ja saarel,
1996, hind: 15,00 eurot
R. Üksvärav, Organisatsioon ja juhtimine sotsialistlikus majanduses,
Valgus, 1974, hind: 4,50 eurot
Peedu Sammalsoo, Hannes Walter ja Mati Õun, Võitlused Läänemerel 1918-1919. Suurbritannia ja Eesti laevastik Vabadussõjas,
Olion, 2003, hind: 10,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5920 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!