Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Imelised reisisihtkohadAutor(id): Mary-Ann Gallagher
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Giia Weigel
ISBN: 9789949593279
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 269x210
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Reisikirjanik Mary-Ann Gallagheri koostatud raamat tutvustab viitkümmet inspireerivat reisi, mis viivad meid maailma eri paikadesse, kaugest Antarktikast Kilimanjaro kõrgeimatesse tippudesse välja. Kõik rännakud on omanäolised, mõned jalgsi, mõned laeva, auto või rongiga, osa lennukiga; mõned kulgevad läbi džunglite ja kõrbete, mõned viivad imelistesse suurlinnadesse ja maailma kaugeimatesse nurkadesse. Nii mõnigi reis viib ajas tagasi, näiteks inkade jalajälgedesse, kes ehitasid XV sajandil võimsa Machu Picchu templikogumi, või kaupmeeste radadele, kelle piki Siidteed kulgevad siidi- ja vürtsikaravanid ületasid Aasia mandrit ligi 2000 aasta eest.
Detailsed kirjeldused kõrvuti lummavate fotodega annavad aktiivsele reisisellile häid ideid uute reiside plaanimiseks, samas võib reise nautida aga ka mugavast kodusest tugitoolist lahkumata.
Märksõnad:
Pegasus
reisid
turismisihtkohad
vaatamisväärsused
ajaloo- ja kultuurimälestised
ehitusmälestised
loodusmälestised
kultuuripärand
maailm
teatmikud
reisijuhid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Imelised reisisihtkohad, Mary-Ann Gallagher, Pegasus 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Сааремаа / Saaremaa,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,00 eurot
Regio Eesti teedeatlas 2014-2015,
Regio, 2014, hind: 15,00 eurot
Vello Denks, Paganamaa,
Eesti Raamat, 1978, hind: 4,00 eurot
Jevgeni Krivošejev, Narva reisijuht,
Perioodika, 1984, hind: 3,50 eurot
Ivar Sakk, Eesti mõisad,
Sakk ja Sakk, 2002, hind: 18,00 eurot
Arndt Matthias Burghardt, Timo Diener, Virve Jõgeva, Toomas Kall, Kristjan Kannukene, Urmas Keller, Kriselda Kisel, Tiina Laanem, Õnne Mets, nublu, Tiiu Pikpoom, Eduard Pukkonen, Mall Siniveer, Valdur Vacht, Tiina Vikat, Minu Keila,
Keila Leht, 2023, hind: 15,00 eurot
Lauri Räpp ja Robert Varik, Our Tartu. How many cities can fit into one?,
Tartu Linnamuuseum, 2024, hind: 25,00 eurot
Jason Webster, Duende. Flamenkot avastamas,
Pegasus, 2006, hind: 13,00 eurot
Palverändaja,
Tammerraamat, 2015, hind: 13,00 eurot
Lennart Meri, Tulemägede maale. Reisipäevik 160. meridiaanilt,
Eesti Raamat, 1964, hind: 7,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2121 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!