Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Kui pere tuleb kokkuAutor(id): Nancy Thayer
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789949828791
Lehekülgi: 304
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kauaaegne Nantucketi elanik üritab üksildast suve võimalikult hästi veeta. Tema elavaloomuline tütretütar saab teada, mida elult ootab. Selles võluvas, mitut sugupõlve hõlmavas romaanis ootavad neid mõlemat unustamatud üllatused.
Eleanor Sunderland armastab elu Nantucketi saarel. Ta elab kõrgel kaldapealsel, imelises majas, mis on olnud tema suguvõsa käes aastakümneid. Aga sel aastal tunneb ta end paratamatult äralõigatuna – isegi siis, kui saar ärkab suveks ellu, täitub turistide ja reisisellidega. Ta parim sõbranna on sõitnud viimasel hetkel kruiisile, mille tõttu Eleanor tunneb end üksildaselt ja ootab peret nädalavahetustel külla, aga pärast ta abikaasa surma tullakse siia harvemini. Nüüd võtavad rahanäljas lapsed temaga ühendust peamiselt selleks, et oma elu üle kurta ja paluda, et ta müüks armastatud maja suure summa eest maha. Lootes alustada suvehooaega positiivses võtmes, otsustab Eleanor, et seitsmekümnes sünnipäev võiks olla hea põhjus kogu pere kokku kutsuda.
Eleanori armas tütretütar Ari on tühistanud pärast ülikooli lõpueksameid kihluse, mis ei tundunud talle tõelise armastuse, vaid pigem kohustusena. Ari ihkab keskkonnamuutust ja oma vanemate snobistlike ootuste eest võimalikult kaugele pääseda. Kasutades äsja tekkinud vabadust, sõidab ta Nantucketile, et enne magistriõpinguid pea selgemaks saada, kolib vanaema juurde ja asub tööle saare rannalaagris. Ta vanaemal tekkib side vana tuttavaga ja Ari ise on täiesti sisse võetud sõbranna sarmikast vanemast vennast. Aga just siis, kui vanaemal ja tütretütrel tekkib mõnus rutiin, tõukavad šokeerivad avastused nad kursilt kõrvale ja tulevik tundub ühtäkki ebakindel.
Paari ootamatusi täis kuu jooksul, mis pöörab nende elu pea peale, sõlmivad Eleanor ja Ari uusi tutvusi ja soojendavad üles vanu ning õpivad Nancy Thayeri Nantucketi võlumaailmas elu ja armastuse keerdkäikudega silmitsi seistes teineteise peale lootma.
Originaali pealkiri Family Reunion. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kui pere tuleb kokku, Nancy Thayer, Ersen 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot
Milan Kundera, Olemise talumatu kergus,
Monokkel, 1992, hind: 30,00 eurot
E.L.James, Grey. Viiskümmend halli varjundit läbi Christiani silmade,
Pilgrim, 2015, hind: 30,00 eurot
Paulo Coelho, Istusin Piedra jõe ääres ja nutsin,
Philos, 2003, hind: 8,00 eurot
Sandra Brown, Rikošett,
Ersen, 2006, hind: 6,00 eurot
Evelyn Waugh, Tagasi Bridesheadi,
Varrak, 1994, hind: 9,00 eurot
Nathaniel Hawthorne, Seitsmeviilumaja,
Eesti Raamat, 1997, hind: 6,00 eurot
Karel Vanĕk, Vahva sõduri Švejki juhtumised Vene sõjavangis,
Varrak, 1993, hind: 10,00 eurot
Paulo Coelho, Üksteist minutit (11 minutit),
Pilgrim, 2004, hind: 12,00 eurot
William Somerset Maugham. Toimetanud ja järelsõna: Tõnu Lember, Liza Lambethist,
Canopus, 2004, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!