Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Põrgu katlakütjaAutor(id): Andres Pulver
Kirjastus: Tammerraamat
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949616381
Lehekülgi: 288
Seisukord: normaalses korras raamat, pühendus sees
Mõõdud: 215x135
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Suure ja karuse Seaküla Simsoni sisimas on peidus mitmest põrgust läbi käinud inimese haiget saanud hing. Ropust suust ja karmist väljanägemisest hoolimata on tal lahke, siiras, leebe ja kohati lapsemeelne kunstnikuloomus.
Simsonil on unistus. Tema vanavanaisa vedas omal ajal maa kividest puhtaks ja tegi põllu.
„Mina pean hakkama kive tagasi vedama, panen kivide otsa tillid ja nii kui valgus tõuseb, hakkavad tillid nagu Gruusia meeskoor mitmehäälselt ümisema Beethoveni „Oodi päikesele“. Ja nimeks saab Till-land,“ on ta öelnud. Mis sest, et Beethoven kirjutas „Oodi rõõmule“. Tillid võivad ka päikesele laulda.
Ja tegelikult on Simson intervjuudes lubanud, et kui temast kunagi raamat kirjutatakse, teeb ta selle teoks. Nii et aeg on käes.
Tammerraamat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Põrgu katlakütja, Andres Pulver, Tammerraamat 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Ronald Rüütel, Atarma. Minu elu Siberis,
Faatum, 2002, hind: 6,00 eurot
Mihhail Ovsjannikov, Hegel,
Eesti Raamat, 1974, hind: 3,00 eurot
Inna Taarna. Koostanud Lea Arme, Vaatan ajas tagasi,
Kunst, 2003, hind: 4,50 eurot
Salme Veber; toimetanud: Siiri Ombler, Väikesed pildid elust ja ajast,
Ilmamaa, 2007, hind: 5,00 eurot
Sarah Forsyth, Orjaplika. Ma olin tavaline inglise tüdruk. Mind rööviti ja müüdi seksiorjaks. See siin on minu koletu lugu,
Tammerraamat, 2010, hind: 17,00 eurot
Ishmael Beah, Kaugel ära. Lapssõduri mälestused,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2009, hind: 4,50 eurot
Margus Mikomägi, Kaksteist armastavat naist. Koguja raamat 4,
SE & JS, 2017, hind: 6,00 eurot
Valve Raudnask, Kõik, mis on juhtunud,
Tammerraamat, 2011, hind: 12,00 eurot
Arkadi Vaksberg, Aleksandra Kollontai [1872-1952]. Revolutsiooni valküür,
Kunst, 2006, hind: 7,00 eurot
Enn Vaino, Raketigarnison (1. osa),
E. Vaino, 1998, hind: 10,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4369 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!