Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri:
Terviklik kvaliteedijuhtimineAutor(id): John S. Oakland
Kirjastus: Külim
Linn:
Aasta: 2006
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mare Tammark
ISBN: 9985960858
Lehekülgi: 483
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 175 × 246 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Teooria ja praktika.
John S. Oakland on Leedsi Ülikooli ärialase täiuslikkuse ja kvaliteedijuhtimise professor ja Oakland Consulting plc juhatuse esimees.
Käesolevas raamatus on senine John Oaklandi tervikliku kvaliteedijuhtimise mudel asendatud uuega, et peegeldada arenguid kvaliteedijuhtimises ja täiuslikkusraamistike kasvavat tähtsust.
Et olla edukas, peab terviklikku kvaliteedijuhtimist rakendama organisatsiooni toimivusele, mida tuleks mõõta tasakaalus tulemuskaardiga, kaasa arvates kliendiga seonduvad tulemused. Seda võib saavutada hea plaanimisega ja protsesside parendamisega personali kaasamise läbi. Need kolm P ühe T ümber kombineeruvad nelja Kga: kliendid, kultuur, kommunikatsioon ja kohustumus. Raamat on kirjutatud loogilises ja väga praktilises stiilis, toetatud üheteistkümne reaalse elu juhtumiga, mis kajastavad juhtivatelt tervikliku kvaliteedijuhtimise ja ärialase täiuslikkuse esindajate viimaseid arenguid. Seitse juhtumit on täiesti uued. Kõige selle abil näitab professor Oakland, kuidas tervikliku kvaliteedi või ärialase täiuslikkuse strateegiat saab rakendada kõikidele tegevustele, et saavutada maailmaklassi toimivust.
Lisaks raamistiku ülevaatamisele ja revideerimisele sisaldab käesolev väljaanne uut materjali protsessijuhtimise, kvaliteedijuhtimissüsteemide, inimressursside juhtimise, toimivuse juhtimise, partnerluse ja ressursside, innovatsiooni ja õppimise ning teadmusjuhtimise ja võrdlusanalüüsi kohta.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Terviklik kvaliteedijuhtimine, John S. Oakland, Külim 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Majandus, poliitika alla viimati lisatud:
Enn Küng, Rootsi majanduspoliitika Narva kaubanduse küsimuses 17. sajandi teisel poolel,
Eesti Ajalooarhiiv, 1999, hind: 15,00 eurot
Monika Nikitina-Kalamäe, Finantsarvestuse ülesannete kogu,
MR Office, 2017, hind: 17,00 eurot
Hans G. Tonndorf, Kaubanduse ja tööstuse logistika. Kulude vähendamise ja parema teenindamise strateegiad,
Külim, 1998, hind: 7,00 eurot
Gunnar Okk, Koosolekute kokaraamat ehk kuidas juhatada inimesi,
Fontes, 1999, hind: 8,00 eurot
Riigikogu valimised 2003: Kas muutuste lävel?,
TÜ Kirjastus, 2003, hind: 9,00 eurot
Koostanud Rein Toomla, Riigikogu valimised 2011,
TÜ Kirjastus, 2012, hind: 9,00 eurot
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter, Rikka isa teejuht investeerimisel. Millesse rikkad investeerivad, kuid vaesed ja keskklass mitte,
Sinisukk, 2008, hind: 13,00 eurot
Robert T. Kiyosaki, Rikaste vandenõu. 8 uut rahareeglit,
Sinisukk, 2010, hind: 11,00 eurot
Robert T. Kiyosaki, Tõstke oma rahanduslikku IQ-d. Õppige rahaga targemini ümber käima,
Sinisukk, 2009, hind: 9,00 eurot
Richard Nelson Bolles, Mis värvi on sinu langevari. Praktiline käsiraamat neile, kes töökohta otsivad või vahetada tahavad,
K-Kirjastus, 2000, hind: 18,00 eurot
Majandus, poliitika all on 2385 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!