Teema: Armastusromaanid
Pealkiri:
Perekond jõulukingiksAutor(id): Karen Templeton
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Urve Liivamägi
ISBN: 9789949254576
Lehekülgi: 216
Sari: Harlequin Embus
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 105x175
Suurus: väikses formaadis, pehme kaanega
Sisu:
Kui April Ross palkab Patrick Shaughnessy oma uue võõrastemaja aeda kujundama, on see pelgalt ärialane ettevõtmine, kuni April tutvub lähemalt sõjas vigastada saanud üksikisa… ja ta imearmsa tütrega. Patrick teeb naisele algusest peale selgeks, et ta ei otsi armusuhet. Seda ei soovi ka April. Aga kuidas veenda meest, et mõned riskid tasuvad ennast ära?
Elavaloomuline blond lesk võib küll olla kõige veetlevam naine, keda Patrick on elus kohanud, ent sõjainvaliid teab, et õnneliku lõpuga romaanid pole tema jaoks kirjutatud. Siiski hakkab Aprili imevõim tema ja ta tütre peal mõjuma. Võib-olla on tänavused jõulud õige aeg uueks alguseks – juhul kui Patrickul jätkub julgust minna kaasa sügavate tunnetega, mida April oli temas äratanud.
Originaali pealkiri A gift for all seasons. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
Harlequin Embus
ameerika
ilukirjandus
armastusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Perekond jõulukingiks, Karen Templeton, Ersen 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Armastusromaanid alla viimati lisatud:
Sandra Brown, Eksiteel,
Ersen, 2007, hind: 17,00 eurot
Georgette Heyer, Südamedaam,
Ajakirjade Kirjastus, 2017, hind: 17,00 eurot
Debbie Macomber, Petetud pruudid,
Ersen, 2015, hind: 15,00 eurot
Laura Esquivel, Nagu šokolaadi keeduvesi. Romaan kuuvihikutes toiduretseptide, armulugude ja kodurohtudega,
Sinisukk, 1994, hind: 5,00 eurot
Nora Roberts, Saatusejumalannad. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2003, hind: 9,00 eurot
Myrna MacKenzie, Ole mu silmadeks,
Ersen, 2009, hind: 6,00 eurot
Boris Vian, Päevade vaht,
Varrak, 2001, hind: 13,00 eurot
Debbie Macomber, Abieluks valmis. Teine raamat,
Ersen, 2015, hind: 10,00 eurot
Barbara Bretton, Teisele ringile,
Amor, 2001, hind: 8,00 eurot
Elizabeth Thornton, Vana arm ei roosteta,
Odamees, 2003, hind: 11,00 eurot
Armastusromaanid all on 2300 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!