Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti rahvapärased hõbeehted. Estonian national silver jewelleryAutor(id): Eevi Astel.Toimetanud: Kaja Kell
Kujundaja: Urmas Raidma
Kirjastus: Eesti Rahva Muuseum
Linn: Tartu
Aasta: 2014
Originaalkeel:
Tõlkija: Mare Prunt, Kadri Põdra, Pirjo Püvi
ISBN: 9789949417957
Lehekülgi: 96
Seisukord:
Mõõdud: 280x222 mm
Suurus: suures formaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Raamat tutvustab rahvuslikke hõbeehteid, mis on talletatud Eesti Rahva Muuseumi kogudesse. Need enamasti talupoegadele kuulunud rinnarahad, sõled, preesid ja krõllid polnud pelgalt rõivakaunistused või maagia ja uskumustega seotud esemed, vaid ka varapaigutus pangahoiuste ja väärtpaberite eelsel ajal.
Märksõnad:
Eesti Rahva Muuseum
eesti
ehted
hõbedakunst
sõled
preesid
mündid
helmed
kaelakeed
ehtekunst
juveliirikunst
rahvakunst
museaalid
irdmuistised
teatmikud
kunstialbumid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti rahvapärased hõbeehted. Estonian national silver jewellery, Eevi Astel.Toimetanud: Kaja Kell, Eesti Rahva Muuseum 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Werner Hilgemann ja Hermann Kinder, Maailma ajalugu esiajast tänapäevani. Maailma ajaloo atlas ja käsiraamat. 249 värvilist kaarti ja skeemi,
Avita, 2001, hind: 18,00 eurot
Jonathan Fenby, Allianss. Lugu sellest, kuidas Roosevelt, Stalin ja Churchill võitsid ühe sõja ja alustasid järgmist,
Olion, 2009, hind: 24,00 eurot
Juhan Lindström, Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjateelt ja vangipõlvest,
Faatum, 1997, hind: 17,00 eurot
Ants Kõverjalg, Valikud elus I: surmaväljad,
Hotpress Kirjastus, 2006, hind: 13,00 eurot
Aksel Tiideberg, Puka vald läbi ajalootuulte,
Puka Vallavalitsus, 2005, hind: 9,00 eurot
Anto Juske, Vesiveskid,
Valgus, 1993, hind: 9,00 eurot
Lembit Jaanits, Silvia Laul, Vello Lõugas, Evald Tõnisson, Eesti esiajalugu,
Eesti Raamat, 1982, hind: 8,00 eurot
Koostanud Elga Vainu, Harju rajooni ajaloo- ja kultuurimälestised,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Imbi paju, Tõrjutud mälestused,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2007, hind: 13,00 eurot
Hanno Ojalo, Tallinn Teises maailmasõjas 1939-1945.,
Ammukaar, 2017, hind: 15,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5941 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!