Teema: Välisluule
Pealkiri:
Aastapikkune karjeAutor(id): Maria Kapajeva
Kujundaja: Kersti Heile
Kirjastus: OPA! Publishing
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Katrin Hallas
ISBN: 9789916423837
Lehekülgi: 112
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Aastapikkune karje on Maria Kapajeva esimene tekstikogumik, mille kirjutamist alustas ta 24. veebruaril 2022, päeval mil algas täiemahuline sõda Ukrainas. Raamat käsitleb isiklikus võtmes teemasid identiteedist, kollektiivsest ja individuaalsest vastutusest ja süüst, keelest ja kuulumisest, feminismist ning mõnede Ukraina pagulaste lugudest, kellega autor aasta jooksul kokku puutus. Raamat on ilmunud kolmes keeles (eesti, Inglise ja vene). Raamatu välja andmist on toetanud Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kunstiakadeemia.
Märksõnad:
OPA! Publishing
Kersti heile
ilukirjandus
luuletused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aastapikkune karje, Maria Kapajeva, OPA! Publishing 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Välisluule alla viimati lisatud:
Vladimir Majakovski, Armastan. Pilv pükstes. Selgrooflööt,
Eesti Raamat, 1981, hind: 6,50 eurot
Ivan Krõlov, Valitud valmid,
Eesti Raamat, 1969, hind: 6,00 eurot
Aleksandr Puškin, Luuletused. Poeemid,
Eesti Raamat, 1972, hind: 8,00 eurot
koostanud Jüri Talvet, Ameerika luule antoloogia. Poest, Whitmanist ja Dickinsonist XX sajandi lõpuni,
Tartu Ãœlikooli Kirjastus, 2008, hind: 32,00 eurot
Walt Whitman, Rohulehed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 7,00 eurot
Kuningas Gudea templihümn,
Kirjastuskeskus, 2002, hind: 4,00 eurot
Robert Frost, Lehtedel sammuja,
Eesti Raamat, 1965, hind: 3,00 eurot
India lembelüürika,
Eesti Luuleliit, 1998, hind: 2,00 eurot
Sergei Jessenin, Luuletused,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,50 eurot
Sylvia Plath; koostanud, eestindanud ja järelsõna: Tiina Aug, Luulet,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Välisluule all on 481 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!