Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Oliver, kildhaavalAutor(id): Liz Nugent
Kirjastus: Rahva Raamat AS
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Jüri Kolk
ISBN: 9789916661888
Lehekülgi: 288
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 190x130
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Oliver Ryan on nägus, võluv ja edukas. Ta on juba pikka aega abielus oma truu kaasa Alice’iga, kellega koos nad on kirjutanud ja illustreerinud menukaid lasteraamatuid. Nende ühine elu on kadestusväärselt muretu. Kuni ühel päeval, pärast maitsvat õhtusööki, tungib Oliver abikaasale nii elajalikult kallale, et naine kaotab teadvuse ja jääb aastateks koomasse.
Pärast seda jahmatavat juhtumit, kui Alice vaagub elu ja surma vahel, püüavad paari sõbrad, naabrid ja tuttavad aru saada, mis küll võis Oliveri säärase õudse teoni viia. Kui tema lugu, kild killu, kiht kihi haaval lahti kooruma hakkab, avaneb sealt vaade elule täis häbi, kadedust, pettusi ja meisterlikke manipulatsioone.
Liz Nugent (1967) on üks menukamaid tänapäeva Iiri autoreid. Töötanud teatrites ja kirjutanud televisioonile, avaldas ta oma esimese põneviku „Oliver, kildhaaval“ 2014. aastal. See pälvis otsekohe nii lugejate kui ka kriitikute tormilise vastuvõtu ja kuulutati Iiri parimaks krimiromaaniks. Nüüdseks on Nugenti sulest ilmunud neli romaani, mis kõik on äratanud laialdast rahvusvahelist tähelepanu. 2021. aastal pälvis Liz Nugent oma loomingu eest maineka James Joyce’i auhinna.
Originaali pealkiri Unravelling Oliver. Eesti keeles
Märksõnad:
Rahva Raamat AS
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Oliver, kildhaaval, Liz Nugent, Rahva Raamat AS 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Dan Brown, Inglid ja deemonid,
Ersen, 2005, hind: 15,00 eurot
Theodore Dreiser, Ameerika tragöödia I-II,
Eesti Raamat, 1986, hind: 7,00 eurot
Stefan Zweig, Marie-Antoinette. Keskpärase inimese portree [romaan],
Eesti Raamat, 1992, hind: 7,00 eurot
Mika Waltari, Sinuhe. Viisteist raamatut arst Sinuhe elust umbes 1390-1335 e. Kr.,
Eesti Raamat, 1991, hind: 13,00 eurot
Margaret Atwood, Maitsev naine,
Eesti Raamat, 2012, hind: 7,00 eurot
Margaret Atwood, Leedi Oraakel,
Eesti Raamat, 2005, hind: 5,00 eurot
Mika Waltari, Kaarin Magnusetütar. Ajalooline romaan,
Orto, 1956, hind: 9,00 eurot
Erich Maria Remarque, Must obelisk I,
Monokkel, 1992, hind: 3,50 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Knut Hamsun, Nälg. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2007, hind: 6,50 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!