Kellad, Agatha Christie, Varrak Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kellad, Agatha Christie, Varrak 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54881 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Pargisuitaja teejuht 2. Lõuna-Ees..""Armastus lumevangis""Itaalia keele kursus""Issi väike tüdruk""Elini salatarkused. Nõiakunsti pÃ..""Ebausukombeid kogu maailmast. Enam..""Kassid ja hiired. Lühijutud""Metsikud tuuled""Pompeji viimsed päevad""Egeri tähed""Jevgeni Onegin. Värssromaan""Kivid ja leib III""1001 albumit, mida elu jooksul pea..""Mary Poppins""Düsseldorfi mõrvar""Linnud, loomad ja sugulased""Madonna Fiammetta eleegia""Katkenud sidemed. Depressiooni teg..""Hingede öö""Puud ja põõsad haljastuses""Puude ja põõsaste paljundamine""Koidab. Koittaa""Valimata luulet""Neli monoloogi Püha Jüri asjus""Väike suvelilleraamat""Kahevõitlus saatusega""Läbi pärliväravate. Ecuadoris h..""Eesti NSV floora VI""Eesti-vene sõnaraamat 3. köide. ..""Novelle ja jutustusi (1886-1887). ..""Põhja-Hiina armuke""Eesti NSV floora VII""Võitle allergiaga veregrupidieedi..""Pastakastmed""Eesti NSV Floora IV (Флора Э..""Roosi nimi. XX sajandi romaan""Meie Lenin. Lühijutud""Mardipäev ja kadripäev""Asjad kutsuvad meid""Eesti taimharuldusi""Farmide mehhaniseerimine""Merikarbiotsijad""Adonis""Romeo ja Julia. Tragöödia viies ..""Neptunile kingitud südamed 1 [kal..""Ööbik laulab""Löök allapoole vööd""Helesinine magamistuba ja teisi ju..""Safiirprossi mõistatuslik vargus""Eesti NSV floora XI""Sarviline selgeltnägija""Lennutunnid""Lendas üle kalkunipesa""Hiirelõksuvedru. 1. osa""Vestlusi sarimõrvaritega. Maailma..""Õpilane""Uudisjutte tegelikust ning võimal..""Rannamuusika II""Jonathan Livingston Merikajakas""Teine vaatenurk""Tallinna VI graafikatriennaal. 24 ..""Surnud majad""Salajased aiad. Naiste erootilised..""Eesti NSV floora V""Eesti NSV floora I""Lühikesed ja lihtsad lood""Eesti NSV floora VIII""Llyri loss""Ogalinnud""Camille Claudel - elu kivis""Ãœks suvi""Eesti NSV Floora III (Флора Ð..""Pulmawärk. Soome-ugri pulmadega s..""Vanemate klasside õpilaste kommun..""Kevadhommik [soome-ugri luule anto..""Aafrika ristteel""Eestiaegsed asjad""Eesti NSV ajalugu""Kallis vihm (Valik armastusluulet)""Eesti täiskasvanuhariduse 25 aast..""Lydia Koidula Memoriaalmuuseum. Ð..""Aforismide hõbevara""Lihtne aiatööraamat""Haneema jutud ja teised. Klassikal..""Taimede välimääraja. Käsiraama..""Kõmri saagad""Väike bioloogiamõistete sõnasti..""Emmanuelle I""Pilalind""Miljonidollarine teemant""Nõmmliivatee""Haldjakuningas""Sonja viimane soov""Ei hõbedat, kulda""Väike ruuniraamat""Montauk""Hawksmoor""Täheaeg 2. Doominosillad (ulmeant..""Perekonnaasjad""Uhkus ja eelarvamus""Emand kaseladvas""Selle ilma väetid""Õnnejahil""Elu""Valentina viimane reis""Arc de Triomphe""Seened (välimääraja)""Noorpõlvepatud""Jumalate aed""Hämmastav kasutute faktide raamat""Rebecca lugu""Salmiraamat. Õnnitlused, soovid, ..""Lapse sünd""Nad astusid üle piiri""Teine keel""Valik jõulusalme""Euroopa unistus""Tuuline rand IV""Lugu lendavate taldrikutega""Elu alles ees. Europeia sari""Parteijuht lahkub surma läbi""Pihiisa""Lolita""Leegitsev süda""Imede leksikon. Seletamatud fenome..""Oliver ja Ulrike avastavad seksuaa.."
126 tk kogusumma: 1116,00 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Kellad
Autor(id): Agatha Christie
Kujundaja: Mari Kaljuste


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ilme Rebane
ISBN: 998530943X
Lehekülgi: 288
Sari: Hercule Poirot' lood

Seisukord: pisut määrdunud lehtede servad, muus osas normaalses korras raamat

Mõõdud: 108 × 165 mm
Suurus: taskuformaat, pehme köide

Sisu:
Mispärast õieti läks Sheila Webb majja nr 10 Wilbraham Crescentil ja leidis sealt mehe surnukeha? Ta ei tundnud majaomanikku ning majaomanik omakorda kinnitas, et ta ei helistanud sekretäride agentuuri ega palunud, et Sheila tema juurde saadetaks. Keegi aga siiski helistas. See ja mitmed teised juhtumiga seotud mõistatused tuleb lahendada Hercule Poirot'l, kes võtab jällegi appi oma väikesed hallid ajurakud.

Originaali pealkiri: The clocks

Märksõnad:
inglise ilukirjandus
kriminaalromaanid

Sari: Hercule Poirot' lood

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Agatha Christie, Haripunkti poole,
Hotger, 1994, hind: 3,50 eurot

Agatha Christie, Pärast matust,
Varrak, 2010, hind: 8,00 eurot

Agatha Christie, Lerna hüdra. Kriminaaljutustus,
Sünnimaa, 1990, hind: 3,50 eurot

Agatha Christie, Hercule Poirot jõulud,
Eesti Raamat, 1995, hind: 7,00 eurot

Agatha Christie, Kerge on tappa,
Hotger, 1994, hind: 4,50 eurot

Agatha Christie, Hercule Poirot. Meisterlikud mõrvad,
Varrak, 2009, hind: 40,00 eurot

Agatha Christie, Poirot viimased juhtumid,
Varrak, 2014, hind: 33,00 eurot

Agatha Christie, Mõrv idaekspressis,
Eesti Raamat, 1994, hind: 4,00 eurot

Agatha Christie, Sihtpunkt teadmata,
Elmatar, 2002, hind: 8,00 eurot

Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot

Agatha Christie, ABC mõrvad,
Kupar, 1993, hind: 4,80 eurot

Agatha Christie, Hastingsi lahingud,
Varrak, 2008, hind: 28,00 eurot

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Barbara Vine, Asta päevaraamat,
Eesti Raamat, 1996, hind: 5,00 eurot

HÃ¥kan Nesser, Borkmanni punkt,
Eesti Raamat, 1996, hind: 3,50 eurot

HÃ¥kan Nesser, Komissar ja vaikus,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot

Arje Sivan, Adonis,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot

Michael Connelly, Süütu klient,
Ersen, 2006, hind: 10,00 eurot

Mary Higgins Clark, Ma kõnnin üksinda,
Ersen, 2013, hind: 13,00 eurot

Rex Stout, Topeltsurm,
Elmatar, 2009, hind: 8,00 eurot

Ken McClure, Doonor,
Olion, 2000, hind: 4,50 eurot

Susanna Jones, Maavärinalind,
Ersen, 2003, hind: 4,50 eurot

Scott Turow, Süütuse presumptsioon,
Ersen, 1999, hind: 4,50 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3635 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kellad, Agatha Christie, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Kellad, Agatha Christie, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Kellad, Agatha Christie, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Kellad, Agatha Christie, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Kellad, Agatha Christie, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Kellad, Agatha Christie, Varrak 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud