Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Sauna!Autor(id): Agu Takis
Kirjastus: Randvelt
Linn:
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949914999
Lehekülgi: 103
Seisukord: heas korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 196x128 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Hiiumaal Kärdla linnas asub kahekordne hall maja, saun-võõrastemaja. Neljakümne aasta vältel oli see koht, kus hiidlased said pesta ihu ja puhastada hinge. Lähiajaloo mäletamiseks püüdsin enam-vähem reaalselt kirjutada seal toimunust. Lisaks linnasaunas toimunule sai kirja pandud ka olukord saunadest Hiiumaal. Lugejat ei tohiks segada, et kirjutatud on peamiselt Hiiumaa saunadest. Samasugust suhtumist sauna võib leida igas Eestimaa nurgas. Seda raamatut lugedes võib mõnelgi mehel tekkida igatsus oma sauna järele. Siit ei leia õpetust, kuidas sauna ehitada – selleks on teised raamatud. Minu poolt oleks ainult üks õpetus: vaadake kõiki saunasid ja siis otsustage ise, millist soovite. Peale teist kütmist olete veendunud, et see tuli parim. Niikaua, kuni suitsevad Eestimaal saunade korstnad, elab ka eestlane, tema visadus ja huumor. Hüva leili! (Agu Takis)
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sauna!, Agu Takis, Randvelt 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Hans Salm, Hanno Valdmann, Valgamaa korrakaitsest 1919-2000,
Valga Politseiprefektuur, 2001, hind: 10,00 eurot
Ferdinand Ossendowski, Kommunism või elav Buddha,
Buddhakirjastus, 1996, hind: 9,00 eurot
Mati Graf, Eesti rahvusriik. Ideed ja lahendused: ärkamisajast Eesti Vabariigi sünnini,
1993, hind: 11,00 eurot
Ants Loos ja Hans Salm, Muusikast helisev maja. Valga Muusikakool 1922-2002,
Litero, 2002, hind: 14,00 eurot
Mati Laos, Mainori lugu,
Mainor, 2014, hind: 18,00 eurot
Tom Bower, Punane ämblikuvõrk. MI6 ja KGB nupumehed,
Ersen, 1998, hind: 7,00 eurot
Heino Pedusaar, Kullerist ringhäälinguni,
Valgus, 1990, hind: 5,00 eurot
Peter Burke, Mis on kultuuriajalugu?,
Tallinna Ãœlikool, 2011, hind: 15,00 eurot
Koostanud: Karl Mang ja August Pähklimägi, Suure võitluse algus. Mälestusi Suure Isamaasõja esimestest kuudest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 9,00 eurot
Juhan Kahk, Karl Siilivask, Eesti NSV ajalugu,
Perioodika, 1984, hind: 8,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5920 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!