Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Kadestada pole midagi. Inimeste elu Põhja-KoreasAutor(id): Barbara Demick
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
Tõlkija: Jana Linnart
ISBN: 9789949273195
Lehekülgi: 332
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 220x148x24 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Auhinnatud ajakirjanik Barbara Demick vaatleb kuue põhjakorealase elu viieteistkümne aasta jooksul – see oli kaootiline aeg, mis oli tunnistajaks Kim Il-sungi surmale, tema poja Kim Jong-ili võimuletulekule ja näljahädale, mille ohvriks langes viiendik riigi elanikkonnast. Demick elustab selle, mida tähendab elada tänapäeva maailma kõige repressiivsema totalitaarrežiimi tingimustes, orwellilikus maailmas, mis pole omal tahtel ühendatud internetti, kus kiindumusavaldused on karistatavad, kus informaatoreid hinnatakse kõrgelt ja kus juhuslikult poetatud märkus võib saata inimese kogu eluks vangilaagrisse. Demick viib meid sügavale riiki, kaugemale valitsuse tsensorite haardeulatusest ning jälgib oma kangelaste armumisi, pereelu, ambitsioone ja võitlust ellujäämise nimel. Oleme järgemööda tunnistajaks nende sügavale pettumisele valitsuses ja mõistmisele, et küllusliku elu asemel on nende riik nad reetnud.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kadestada pole midagi. Inimeste elu Põhja-Koreas, Barbara Demick, Tänapäev 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Viktor Suvorov, Enesetapp,
Olion, 2001, hind: 34,00 eurot
Koostanud Jelena Dobrovolskaja ja J. Makarov, 1917: kuidas see oli? Koomiks 1917. aasta vene revolutsiooni ajaloost,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Victor Sebestyen, 1946: tänapäeva maailma vormimine,
Tänapäev, 2016, hind: 17,00 eurot
Carl Robert Jakobson, Kolm isamaa kõnet,
Eesti Raamat, 1991, hind: 6,00 eurot
Eerik Selli, Postijaamad riigi ja reisija teenistuses. Monograafia,
Valgus, 1976, hind: 7,00 eurot
koostaja Maia Uibo; toimetaja Raul Veede; eessõna: Olev Saluveer, järelsõna: Raul Veede, Matsi talust lennuakadeemiani,
Ülenurme Gümnaasium, 2016, hind: 15,00 eurot
Ülo Jõgi, Kas nad olid bandiidid?,
Välis-Eesti & EMP, 1995, hind: 12,00 eurot
Rahvusväeosade loomisest Eestis,
Eesti Ajalooarhiiv, 1998, hind: 14,00 eurot
Valga Gümnaasium; koostajad ja toimetajad Pille Juurikas ning Tiiu Püss, Kooli waim. Mälestusi, pilte, kilde ajaloost,
Valga Gümnaasium, 2004, hind: 7,00 eurot
Raimo Pullat, Versaillesst Westerplatteni,
Estopol, 2001, hind: 7,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5924 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!