Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Eriülesanded. Kaks jutustust Erast Fandorini seiklustestAutor(id): Boriss Akunin
Kujundaja: Piret Niinepuu-Kiik
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Vilma Matsov
ISBN: 9985622057
Lehekülgi: 303
Sari: Erast Fandorini uurimused
Seisukord: kaaned kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 133 × 201 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Aasta 1889. Noor Anissi Tjulpanov on üsna õnnetu. Ta on langenud ametiredelil Moskva politsei käskjalaks ja ka armuelu kipub kesine olema. Siis saab ta ülesandeks viia kiri Erast Petrovita Fandorinile endale ning peagi avaneb tal juba võimalus uurida koos Fandoriniga kaht juhtumit.
Ühes tuleb neil rinda pista külmaverelise meisterpetise Momusega, teises lahendada tundmatu rappija sooritatud julmade mõrvade saladus.
Originaali pealkiri Особые поручения. Eesti keeles
Märksõnad:
vene ilukirjandus
kriminaalromaanid
Erast Fandorini uurimised ; aasta 1889
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eriülesanded. Kaks jutustust Erast Fandorini seiklustest, Boriss Akunin, Tänapäev 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Aleksandra Marinina, Hiirelõksuvedru. 2. osa,
Ersen, 2008, hind: 7,00 eurot
Aleksandra Marinina, Hiirelõksuvedru. 1. osa,
Ersen, 2008, hind: 7,00 eurot
Rene Wind, Kui päris aus olla,
Jumalikud Ilmutused, 2018, hind: 6,00 eurot
Peter Tremayne, Peapiiskopi surilina,
Odamees, 2007, hind: 8,00 eurot
Martha Grimes, Ainus tõttav teener,
Varrak, 2002, hind: 3,00 eurot
Benjamin Black, Christine Falls,
Varrak, 2012, hind: 7,00 eurot
Andrew Gross ja James Patterson, Teine katse,
Ersen, 2020, hind: 6,00 eurot
Thomas B. Costain, Suure meeletuse nimel (1. osa),
Tiritamm, 1998, hind: 3,50 eurot
Sandra Brown. Toimetanud Tõnu Ehasalu, Jäine veri,
Ersen, 2006, hind: 11,00 eurot
Lynn Erickson, Abikaasa ja armuke,
Ersen, 2006, hind: 8,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3619 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!