Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54931 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Hunditalv
Autor(id): Cecilia Ekbäck
Kujundaja: Britt Urbla Keller


Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Jaana Peterson
ISBN: 9789985342251
Lehekülgi: 368

Seisukord:
Suurus: pehmes köites

Sisu:
1717. aasta, Rootsi Lapimaa. Koos oma abikaasa Paavo ning tütarde Frederika ja Doroteaga jõuab Maija Soomest pärale oma uude koju. Ta loodab end mineviku taagast lahti raputada ja kaunil, kuid karmil maal uut elu alustada. Nende kohal kõrgub ähvardavalt Blackåseni mägi, mille kurjakuulutav kohalolu tumestab orgu ja sünge ajalugu kummitab selle varjus elavaid asunikke.Kitsi karjatades leiab Frederika naabri moonutatud surnukeha. Erikssoni surm aetakse huntide süüks, aga Maija on veendunud, et haavad on põhjustanud inimene. Hoolimata naabrite kummalisest huvipuudusest ja Erikssoni lese saatusest, otsustab Maija surmajuhtumit edasi uurida.Suvest saab sügis ja sügisest hunditalv – kõige karmim talv, mida keegi mäletab. Maija alustab ohtlikku ettevõtmist, et paljastada Blackåsenil aset leidnud traagilised sündmused, mille nii naabrid kui ka kirik on otsustanud maha vaikida. Külmas, näljas ja igikestvas pimeduses jõuab Maija vähehaaval teadmiseni, mis on Blackåseni varjus elamise ja seal ellujäämise tõeline hind, ja kohutava tõeni nende kohta, kes on pidanud seda maksma.

Märksõnad:
maailma ilukirjandus
krimi ja põnevus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Mary Higgins Clark, Ma kõnnin üksinda,
Ersen, 2013, hind: 13,00 eurot

Rex Stout, Topeltsurm,
Elmatar, 2009, hind: 8,00 eurot

Ken McClure, Doonor,
Olion, 2000, hind: 4,50 eurot

Susanna Jones, Maavärinalind,
Ersen, 2003, hind: 4,50 eurot

Scott Turow, Süütuse presumptsioon,
Ersen, 1999, hind: 4,50 eurot

July Morland. Toimetanud: Marie Reining, Ohtlik aardejaht,
Odamees, 2002, hind: 4,50 eurot

Dinah McCall, Ellujäänud,
Ersen, hind: 5,00 eurot

Sidney Sheldon, Mälestused öö varjupoolest,
Odamees, 2001, hind: 3,50 eurot

Gayle Wilson, Enesetapuklubi,
Ersen, 2008, hind: 9,00 eurot

Bonnie Hearn Hill, Kui veri voolab,
Ersen, 2007, hind: 4,50 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3635 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak 2017 | vanaraamat.ee
Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak 2017 | vanaraamat.ee
Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak 2017 | vanaraamat.ee
Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak 2017 | vanaraamat.ee
Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak 2017 | vanaraamat.ee
Hunditalv, Cecilia Ekbäck, Varrak 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud