Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Charles Dickens, Ilukirjandus ja Kunst 1948 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54636 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Kolm musketäri""Teel""Vaeslaps ja talutütar""Gomorra. Reis camorra äriimpeeriu..""Armas. XX sajandi romaan""Looming 2024/4""Udu tiheneb""Seenepudru lugu""Deutschbaltische Porträtkunst in ..""Kui peate mesilasi... Populaartead..""Armastuse otsing""Rock'n' roll ja ridamaja. Jutustus..""Stiilivaatlusi kirjandustunnis""Angela tuhk""Meie repertuaar 1981/12""Maavärinalind""Kosmilised numbrid. Kosmilistest m..""Spordibiograafiline leksikon 1937""Ja päike tõuseb""Dialoog surmaga. Seosed uskumuste,..""Issi väike tüdruk""Öö teeristil""Sonja viimane soov""Kodulävel""Kaarnakivi. Valimik tondi- ja loom..""See on Muhumaa. Это – ост..""Muinsuskaitse aastaraamat 2006""Selge jälg""Veisekasvatus""Mida ma tahan?""Kaheksa jaapanlannat""ENEKE (4. köide). Suurk-Y. Sisuju..""Pärnumaa aastaraamat 2000-2001""Murrangulised neljakümnendad""Ühe elu killud""Islam. Usk ja kultuur""Tunnelid läbi aegade""Lysbeth""Portnoy tõbi""Kodumaa kirikulugu. Usuõpetuse õ..""Püha Maama (jutustused)""Musta pori näkku""Vikerkaar 2002/5-6. Eesti Kirjanik..""Itaalia keele kursus""Kuldsilm""Kägude öö""Helesinine magamistuba ja teisi ju..""Mina, Grace O'Malley""Hei, kõik töötab!""Equestria girls. Läbi võlupeegli""Läki metsa!""Metsaonni elanikud""Muutunud mees""Diskreetne passioon. Filosoofiline..""Foreign Investors in Estonia. 15 C..""Vaba langemine. XX sajandi romaan""Pioneer laulab, mängib, tantsib. ..""Aja Pulss. 1985/7 aprill""Saaremaad vallutamas. The Conquest..""Küürselg-sälu tume minevik. Sar..""Armunud printsess""Kolmas kuul""Eläinlaulut""Ainult ema""Puhang""Kaos ja määramatus""Tallinn""Siluett lastele 1975""Minu loomaaed""Paradiisi Illu""Kartulikasvatus. Agronoomiline tea..""Rannamuusika I""Meenäppaja""Lihtne luule""1000 sensatsiooni""Berliini müür. 13. august 1961 -..""Madame Curie ja unistuse jõud""Pirn aias ja köögis""Homo sapiens- mõistusega inimene_""Metoodiline juhend õppevideokursu..""Heade mõtete tegijad""Hommikul, kui vaevas uni""Võlurid""Käsitööleht 1997/suvi""Eesti Gootika XX""Ajaratsurid: tapja""Hundikoopas. Loomakriminull""Täheaeg 5. Süütalastepäev""Valgus koduaknas. Lasteluuletusi""Hüljatud nukukese juhtum""Tehnika ajakiri 1939/3""Per aspera ad astra (3. osa). Jako..""Kruogan""Elektroonika aitab arvutada. Mater..""Карлик нос. Малень..""Kelmide abielu""Kao jäljetult""Букварь""Suurepäraseks kõnelejaks – kii..""Kuldsed nahkhiired ja roosad tuvid""Nõukogude rahva suur pidupäev""Õispuu""Täheke. Tähekese kalender 2012""Avameelselt abielust""Inglise-eesti-vene turistivestmik..."
105 tk kogusumma: 829,90 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Pickwick-klubi järelejäänud paberid I
Autor(id): Charles Dickens
Kujundaja: Märt Laarman


Kirjastus: Ilukirjandus ja Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 1948
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Marta Sillaots
Lehekülgi: 606

Seisukord: kaaned kohati kulunud ja nurkadest pisut katki, sisu korras, nimi sees

Mõõdud: 145 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
«Pickwick» pole vähemalgi määral autobiograafiline. Kuid ta tähistab nii tähtsat järku autori loomingulises arenemises ja on selle ajajärgu sündmustest suurel määral mõjutatud.
Romaani idee tekkis täiesti juhuslikult. Äsjaasutatud kirjastusäri Chapman & Hall oli pöördunud oma kirjandusliku toimetaja Whiteheadi poole ettepanekuga kirjutada humoristlik teos, mis võiks ilmuda igakuulistes vihkudes. Ta oli mõne aja eest oma ajakirjas avaldanud Dickensi visandi ja soovitas ettevõtte omanikele kõnelda asjast Dickensiga.
Kui kirjastuse kaasdirektor Hall seepeale külastas Dickensit, osutus viimane talle täiesti tundmatuks. Ettepanek esitati tagasihoidlikus vormis. Karikaturist Robert Seymouril olla tekkinud mõte avaldada rida humoristlikke joonistusi, mis kujutaksid pühapäevakütiklubi abitute liikmete kummalisi sissekukkumisi. Neid pilte peab varustama tekstiga. Dickensile oli see ettepanek majanduslikult teretulnud. Kirjastajate kavatsus muudeti tema poolt vaid selles osas, et mitte tema ei selgita teksti abil kunstniku pilte, vaid kunstnik illustreerib tema poolt koostatud teksti.
Georg Meri


Märksõnad
inglise
ilukirjandus
romaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Charles Dickens, Jõulujutud,
Eesti Raamat, 1993, hind: 7,00 eurot

Charles Dickens, David Copperfield. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2007, hind: 12,00 eurot

Charles Dickens, i järelejäänud paberid II,
Kupar, 1996, hind: 9,00 eurot

Charles Dickens, Parimad tondijutud,
Odamees, 2005, hind: 14,00 eurot

Charles Dickens; lühendanud Shona McKellar, Jõululaul. Maailma armastatumaid jõulujutte,
Koolibri, 1999, hind: 14,00 eurot

Charles Dickens, Oliver Twisti seiklused,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 6,00 eurot

Charles Dickens, Martin Chuzzlewit 1-2,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 8,00 eurot

Charles Dickens, Imeline kalaluu,
Koolibri, 1995, hind: 2,00 eurot

Charles Dickens, David Copperfield I-II,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot

Charles Dickens, David Copperfield I,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot

Charles Dickens, Meie Issanda elu,
EELK Konsistooriumi kirjastusosakond, 1992, hind: 4,00 eurot

Charles Dickens, Martin Chuzzlewit 1,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 4,50 eurot

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot

Nikolai Leskov, Võlutud rändur. Valik jutustusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 3,00 eurot

Erich Maria Remarque, Elusäde,
Eesti Raamat, 1996, hind: 11,00 eurot

Jeffrey Archer, Linnulennult,
Kupar, 1995, hind: 9,00 eurot

Erich Maria Remarque, Must obelisk II,
Monokkel, 1992, hind: 5,00 eurot

Hervé Le Tellier, Anomaalia,
Tänapäev, 2021, hind: 22,00 eurot

Franz Kafka, Ameerika. Protsess. Loss,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot

Paulo Coelho. Toimetanud Jaakko Hallas, Zahir,
Pilgrim, 2005, hind: 12,00 eurot

Francis Scott Fitzgerald, Sume on öö,
Eesti Raamat, 1976, hind: 7,00 eurot

Helen Fielding, Bridget Jonesi päevik,
Varrak, 2001, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6953 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Charles Dickens, Ilukirjandus ja Kunst 1948 | vanaraamat.ee
Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Charles Dickens, Ilukirjandus ja Kunst 1948 | vanaraamat.ee
Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Charles Dickens, Ilukirjandus ja Kunst 1948 | vanaraamat.ee
Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Charles Dickens, Ilukirjandus ja Kunst 1948 | vanaraamat.ee
Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Charles Dickens, Ilukirjandus ja Kunst 1948 | vanaraamat.ee
Pickwick-klubi järelejäänud paberid I, Charles Dickens, Ilukirjandus ja Kunst 1948 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud