Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Vestlusi sarimõrvaritega. Maailma jõhkraimad inimesed räägivad oma looAutor(id): Christopher Berry-Dee
Kujundaja: Liina Valt
Kirjastus: Postimees Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Mari Ollino
ISBN: 9789916667040
Lehekülgi: 336
Seisukord: kaaned pisut kulunud, leheservad natuke määrdunud, üldiselt normaalses korras raamat
Mõõdud: 210x145
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Kirjanik ja kriminoloog Christopher Berry-Dee on vestelnud 30 maailma kurikuulsaima sari- ja massimõrvariga rangeima režiimiga vanglates, kus nood surmanuhtluse täideviimist ootasid või eluaegset vanglakaristust kandsid. Raamatusse koondatud hirmuäratavate lugude detailsed ja faktitruud kirjeldused põhinevad kurjategijatelt võetud intervjuude heli- ja videosalvestistel ning väga põhjalikul uurimistööl. Avanev pilt annab aimu, kuidas mõtleb inimene, kes on võimeline niivõrd elajalikuks julmuseks.
Berry-Dee on tunnustatud ja menukas tõsielul põhinevate krimiraamatute autor ja tuntud telenägu, kelle „Vestlusi sarimõrvaritega“ on müüdud üle 100 000 eksemplari. Ta on kirjutanud ka raamatud „Vestlusi naissarimõrvaritega“, „Vestlusi psühhopaatide ja metslastega“ ning „Koletise“, mille põhjal valmis samanimeline film Charlize Theroniga peaosas.
Originaali pealkiri Talking with Serial Killers. Eesti keeles
Märksõnad:
Postimees Kirjastus
biograafiad
Hind:
13,00 EURTeema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Jaak Jõerüüt, Jaak Jõerüüt. On nagu on,
Ajakirjade Kirjastus, 2017, hind: 18,00 eurot
Caroline Graham, Camilla - kuninga armuke. Armastuse lugu,
Sinisukk, 1996, hind: 10,00 eurot
Richard Tõnnus, Anna Raudkats oma ajas,
Eesti Raamat, 1991, hind: 13,00 eurot
toimetaja ja eessõna: Marju Unt, Arnold Humal. 1908-1987 (matemaatik). 90ndale sünniaastapäevale pühendatud materjalide ja mälestuste kogumik,
Eesti Statistikaselts, 1998, hind: 5,00 eurot
Herkki Ruubel, Mees 5. Köögikurat,
Jes Kirjastus, 2020, hind: 12,00 eurot
Koostanud Valve Luuka ja Mareta Moring, Eesti rahva kannatuste aastad Siberis,
Tartu Memento, 2012, hind: 18,00 eurot
Radhanath Swami, Teekond koju,
Allikaäärne, 2017, hind: 17,00 eurot
Alfred Käärmann; toimetajad Katrin Saukas, Maris Makko ; eessõna: Enn Tarto, Udumäe kodutütar. Lugu metsavenna armsamast,
SE & JS, 1998, hind: 2,50 eurot
Tiina Tamman, Spioon, kes armastas eesti naist. Briti luuraja Brian Giffey elu,
Argo, 2023, hind: 20,00 eurot
Kirsti Vainküla, Ervin Abel. Siin ma olen,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 15,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4361 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!