Saaks veel Eestissegi, Ado Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Saaks veel Eestissegi, Ado Kisand, Hea Lugu 2015 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Maailmatants. Evolutsiooni uus lu..""Tass teed""Meie, mehed. Tervislikest eluviisi..""Tervis ja ilu""White Crow""Lepingud""Murphy seaduste täielik kogu""Dovlatov ja tema ümbrus. Filoloog..""1001 ladina sententsi eesti vastet..""Aiapidamine kuukalendri järgi""Rootsi-eesti/eesti-rootsi taskusõ..""Proua Dalloway""Salaarmastaja. New York Times'i be..""Kadujärv""Raadio Tartu 1001 anekdooti""Peteri printsiip""100 ehitist""Viga""Kõnepidamine""Egiptuse kuurordid""Haack Weltatlas""Valega tõe jälil""Ustav haldjas""Kuulamisoskuse arendamine""Rändajad Soome sillal""Ehituskunst 1995/13. Estonian Arch..""Kaukaasia. Riigita rahvad""Keeleuuenduse lõpmatu kurv. Anu L..""Eesti NSV kriminaalkoodeks""Uneraev""Armastuse pikk meel""Märt Laarman raamatukunstnikuna""Paljassaare tipul""Viis lasku senatis""Vargus""Kõrgem matemaatika I osa""10 000 anekdooti I (abielu-laps)""Elevant (novellid)""Baarimula""Saatuseaastad 1939-1940. Sündmuse..""Muutuste talv""Rüütel laante süngusest""Voltaire. Valgustusajastu geenius""Maailma ajalugu 1600-1918. I-II. ..""Idaekspress""Oi, Juku!""Väike vabanduste raamat""Meie õu""Minu tänav. Värvi ja nuputa""Pikker 1987/18""Fantaasiad""Aasta metsas""Vanja, kuidas sina siia said?!""Raske liiv""Rahvatohter VI""Koduõue kujundamine""Merrie England""Sild""Õpime voolima""Pikker 1987/22""Pikker 1989/3""Pärlid surevad pikkamisi""Piisavalt aega armastuseks""Klassika""Pojad ja armastajad""Erisoodustused. Käsiraamat tööa..""Tervendaja 2012/11""Enesehinnang! Esimene ja teine raa..""AB mudilastele (aabits)""Mälestused""Karedad lood""Raffael""Klassikaline kompendium""Laule""Mihhail Kurzin. 1888-1957. Kunstni..""20 AASTAT UUT EESTIT I osa. Valimi..""Mäe kutse""Kes oled sina?""Tuli ja rattad. Vesteid tehnikakul..""Meile ja lastelastele""Õigusfilosoofia (1. osa). Sisseju..""Uhke süda""Legend Robin Hoodist""Viljapuude ja marjakultuuride kahj..""Время Должно Измен..""VII-IX klassi emakeele õppekirjan..""Klotsinurgajutud. Lasteaialugude k..""Enesetestimise käsiraamat""Mina ja mehed""Dante juubel"
90 tk kogusumma: 618,50 EUR

Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri: Saaks veel Eestissegi
Autor(id): Ado Kisand
Kujundaja: Mart Kivisild


Kirjastus: Hea Lugu
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949561391
Lehekülgi: 207

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Ado Kisand oli üks umbes kümnest tuhandest Eesti inimesest, kes 1941. aastal Siberisse küüditati. 1939. aasta sügisel alustatud päevikut jätkas ta sundasumisel olles. Päeviku sissekanded lõpevad 1947. aasta novembris. Ehkki 1941. aasta massiküüditamist on uuritud juba kolmveerand sajandit ning avaldatud on tuhandeid lehekülgi küüditatute mälestusi ja kirjavahetust kodustega, on niisugune päevik üsna haruldane dokument oma ajastust.Ado Kisand kirjutas päevikusse iga päev ja kui see ei olnud mingil põhjusel võimalik, tegi ta hiljem lühikokkuvõtte möödunud päevade kohta. Olles õnnistatud suure kunstiandega, ta ka illustreeris oma sissekandeid, mis teevad tema päeviku eriti kaasahaaravaks lugemis- ja uurimismaterjaliks. Põhjaliku eessõna ja selgitavad kommentaarid on kirjutanud ajaloolane Toomas Hiio.

Märksõnad:
Eesti ajalugu
eesti

Hind: 19,00 EUR
Saaks veel Eestissegi, Ado Kisand, Hea Lugu 2015 | vanaraamat.ee
Saaks veel Eestissegi, Ado Kisand, Hea Lugu 2015 | vanaraamat.ee
Saaks veel Eestissegi, Ado Kisand, Hea Lugu 2015 | vanaraamat.ee
Saaks veel Eestissegi, Ado Kisand, Hea Lugu 2015 | vanaraamat.ee
Saaks veel Eestissegi, Ado Kisand, Hea Lugu 2015 | vanaraamat.ee
Saaks veel Eestissegi, Ado Kisand, Hea Lugu 2015 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud