Ãœ nagu üksikema, Dagmar Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ãœ nagu üksikema, Dagmar Lamp, Pegasus 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55002 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Laboratoorseid töid lastehaiguste..""Spordiilm. 1992 oktoober""Akadeemia 1996/5""Luitenaine""Ländliche Bilder für Oboe (Engli..""Looduse õpperajad""Lasteentsüklopeedia""Sisekaemused ja väljavaated""Karu Pänta metsas. Vaatamise ja o..""Jalgrattaraamat""Minu loomaaed""Käitumise käsiraamat lastele""Rahvusvaheline haiguste ja tervise..""Aja Pulss. 1986/18 september""Käsitööõpetus I-III klassile. ..""Akadeemia 1999/12""Ravimine taimedega""Akadeemia 1991/10""Aja pulss. 1986/2 jaanuar""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Hääletu kõu. Elevantide seltsis""Meie sõbrad""Nii õpetas Luule Viilma""Liiklusaabits (1. klassile)""Mootorpaadijuhi meelespea""Kuidas joonistada masinaid""Tappa laulurästast…""Pidustused. Meisterdamist väikela..""Spordiilm. 1992 mai""Meister ja Margarita""Akadeemia 1991/7""Käevaatamise saladustest algajate..""Ununenud meloodiaid - Laule ja lug..""Jumala rahutooja: Eesti tüdruk Bo..""Spordiilm. 1992 veebruar""Matkateid Eestis""Ravitinktuurid, tõmmised, salvid,..""Isemoodi tähestik""Aja Pulss. 1985/21 november""Laule ja romansse""Tuultega võidu [kunstiõpetuse vi..""Minu pusleraamat. Lemmikpildid""Akadeemia 1991/3""Kuidas joonistada inimesi""Dorin Anastasiu""Käitumise aabits""Akadeemia 2002/10""Akadeemia 1999/9""Schule für Oboe. Teil 1. Method f..""Akadeemia 1990/12""Piesni i piosenki filmowe (songs)""Ãœtle mulle, kuidas!?""Millest küll jutustavad need loom..""Akadeemia 2019/10""Alasti huntide seas""Head kombed kõikjal""Põnev vihmase ilma raamat. Rohkem..""Akadeemia 1992/6""Akadeemia 1994/1""Kobrade ja karakurtide jälgedes. ..""Numbrid Värvid Kujundid""Tartu Tähetorni kalender 1979. aa..""Spordiilm. 1992 märts""Elmauer Bagatellen. Fagott""Akadeemia 2016/8""Luteri kiriku ideoloogiast tänapÃ..""Akadeemia 1997/8""Kaelkirjak akna taga. Põimik pilt..""Recruiting-Dance for Wind Band. Fa..""Akadeemia 1993/1""Akadeemia 1989/1""Lootuse harjumus""Seitse rahvast, seitsmed rõivad. ..""Esmaabi kirurgiliste ja terapeutil..""Akadeemia 2018/4""Esimesi sõnu maakodust""Aja Pulss. 1986/7 aprill""Etiketiraamat""Muutuste Raamat. Hiina ennustamise..""Voolimise võlu""Täheke 1977/10"
81 tk kogusumma: 462,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Ü nagu üksikema
Autor(id): Dagmar Lamp
Kujundaja: Ivi Piibeleht


Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949681303
Lehekülgi: 168

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 210x145
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 152

Vägivaldse suhte lõpetamine ei käi üleöö, eriti kui sul on laps, kes teid igavesti seob. Sa võid asjad kokku pakkida ja ära minna, aga see ei ole lõpp.

Lõpuks ei saagi aru, millal on lõpp. Kui ta sulle enam ukse taha ei ilmu? Kui ta sind enam ei sõima? Kui ta sind enam ei jälita või jõuga autosse ei topi, metsa ei sõiduta ja ära ei ähvarda tappa? Kui sa teda enam ei igatse? Või siis, kui sa enam ei karda? Tuleb aeg, mil sa enam ei karda, kuigi seda on kartes nii raske uskuda.

Iga vägivald ja iga vägivaldne suhe on erinev. Neil kõigil on ühist see, et need peavad lõppema. Sa pead ära minema, kuigi arvad, et ei suuda. Sa pead asjad kokku pakkima, kuigi arvad, et ei saa üksi hakkama.

Dagmar Lambi „Ü nagu üksikema“ räägib loo ühe naise lõpust ja uuest algusest, hakkamasaamisest ja põrumisest, headest ja halbadest otsustest. See on kurb, naljakas, kohutav ja seksikas üheaegselt.

„Ü nagu üksikema“ on kindlasti Dagmar Lambi parim romaan. See on sõltuvusttekitav ja tõeline, sest ajakirjanikuna on Lamp korduvalt väärkoheldud naiste lugudest kirjutanud. Lamp teab, millest ta räägib, ning tema jutustus on pagana kaasakiskuv.

Märksõnad:
Pegasus
eesti
ilukirjandus
romaanid

Hind: 8,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Karl Ast Rumor, Toimetanud: Kalevi Kvell, Kui Saara naerab,
Jumalikud Ilmutused, 2008, hind: 10,00 eurot

Friedebert Tuglas, Kogutud teosed 3. Felix Ormusson. Muutlik vikerkaar. Ãœhe norra reisi kroonika,
Eesti Raamat, 1988, hind: 7,50 eurot

Jan Kaus, Koju,
Tuum, 2012, hind: 14,00 eurot

August Mälk, Õitsev meri,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot

Viivi Luik, Seitsmes rahukevad,
Eesti Raamat, 1985, hind: 6,00 eurot

August Gailit, Ekke moor,
Eesti Raamat, 1990, hind: 9,00 eurot

Endel Nirk, Siin maa peal (2. osa),
1995, hind: 5,00 eurot

Endel Nirk, Siin maa peal 3,
1997, hind: 5,00 eurot

Vahur Afanasjev, Kastraat Ontariost,
Irboska Teataja, 2005, hind: 15,00 eurot

Arved Viirlaid, Saatuse sõlmed. Lugusid murrangulistest aegadest,
Eesti Raamat, 1994, hind: 7,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4352 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ü nagu üksikema, Dagmar Lamp, Pegasus 2019 | vanaraamat.ee
Ü nagu üksikema, Dagmar Lamp, Pegasus 2019 | vanaraamat.ee
Ü nagu üksikema, Dagmar Lamp, Pegasus 2019 | vanaraamat.ee
Ü nagu üksikema, Dagmar Lamp, Pegasus 2019 | vanaraamat.ee
Ü nagu üksikema, Dagmar Lamp, Pegasus 2019 | vanaraamat.ee
Ü nagu üksikema, Dagmar Lamp, Pegasus 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud