Witch Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! W. i. t. c. h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Carvani, Egmont 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kuuks ja kullerkupp. Leenu ja Liis..""Jakob von Gunten. Jalutuskäik. Kl..""Aita oma lapsel silma paista. Kuid..""Intensiivtehnoloogiad loomakasvatu..""113-nda reisijad""Karusloomakasvatuse terminid""Eesti ajalugu. Kronoloogia""Juttud ja teggud""Heroica ehk Prometheuse hukkamõis..""Aiakunst läbi aegade. 2. osa""Teed ja kohtumised""Hotell elavatele""Sigade parasitoosid""Tekstuurid ja värvid interjööri..""Kodu ja perekond (kogumik)""Kadunud muuseum Mistrali tänaval""Ruumipilt 2006. Eesti parimad inte..""Praktiline inglise keele grammatik..""Lemmiklaulik IV""Mis lill see on?""Sotsialistliku majanduse juhtimine""Ukraina muinasjutte. Saja rahva lo..""Ruttu tuttu! Eesti isade unejutte""Eesti XIII üldlaulupeo segakoori ..""Juukselõikaja-tüdruk""Kodulugu I. osa II. Kodulooline lu..""Kogutud novellid ja väikepalad I""The black cat and other stories. K..""Puudel Pedro ja igatsustasu""Võilillevein""Lugupeetud vannutatud mehed""Français-estonien dictionnaire de..""Kohalikul söödabaasil põhinevai..""Saatuse sõrmed. Ajalooline mõtte..""Dumbo""Kaks Diane'i II""Bütsantsi inimene. L'uomo bizanti..""Tagasivaateid veerevast vagunist. ..""Valimik XX sajandi I poole seltsko..""Rahvusülikooli omad ja võõrad""Kadunud. Madeleine McCanni lahenda..""A ja O taskuteatmik""Teletupsud. Tipsi kaunistus""Tuul tantsib toome okstes""Käsualuse kättemaks""13 lugu. Laaste ja jutte noortelt ..""Armastada ja uskuda""Dialektika küsimusest""Härra Darwini aednik""Hotellimõistatus. LasseMaia detek..""Estonian language""Eraõiguse põhiprobleeme. Õppema..""Loovad ruutmeetrid. Kujunda kaunis..""Millest alata? Partei organisatsio..""Esmaabi kirurgiliste ja terapeutil.."
55 tk kogusumma: 416,60 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm
Autor(id): Eva Carvani

Kirjastus: Egmont
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tuule Mari
ISBN: 9789985539538
Lehekülgi: 160
Sari: W.i.t.c.h.: ekspeditsioon

Seisukord: kohati kulunud kaaned ja lehtede nurgad, veidi määrdunud ja murdejälgedega kaaned, lehed pisut lainelised, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 123 × 180 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
W.I.T.C.H.i-kamba tüdrukud sõidavad koos koolikaaslastega Korallsaartele. Enne reisi satuvad nad kokku endisest meremehest majakavahiga, kes lõpetas seilamise pärast seda, kui tema laev koos meeskonnaga müstiliselt kadus. Mees hoiatab tüdrukuid – tema sõnul peitub Korallsaartel midagi jubedat. Tüdrukuid see jutt reisile minemast ei takista, ja ega nad alguses kõike tema loost ka lõpuni usu, sest majakavaht on rahva seas tuntud kui veidrik. Kuid selgub, et Korallsaartel tuleb tüdrukutel enda ja teiste päästmiseks kõik oma võimed ja oskused mängu panna.

Märksõnad:
W.I.T.C.H.
Witch
noorsookirjandus
jutustused

Sari: W.i.t.c.h.: ekspeditsioon

Hind: 3,50 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

Pierre Gripari, Muinasjutte Broca tänavalt,
Tiritamm, 1998, hind: 8,00 eurot

Pavel Varunin, Rääbu ja Valge Peipsimaa,
2015, hind: 6,00 eurot

Jutustan sinule loo,
EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendus, 2005, hind: 13,00 eurot

Milutin Đuričković, Kuidas kaksikud suureks said,
Avita, 2019, hind: 5,00 eurot

Samuil Maršak, Kaksteist kuud,
Avita, 2018, hind: 5,00 eurot

Ondřej Sekora, Sipelgad ei alistu,
Pilgrim, 2022, hind: 17,00 eurot

Ben Miller, Päev, mil ma kukkusin muinasjuttu,
Eesti Raamat, 2022, hind: 17,00 eurot

Hannu Mäkelä, Hobune, kes kaotas prillid ära,
Pegasus, 2022, hind: 10,00 eurot

Jorma Kurvinen, Hundikoer Roi,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot

Anders Jacobsson, Sören Olsson, Bert ja rannapruudid,
Hotger, 2000, hind: 6,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5413 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Carvani, Egmont 2008 | vanaraamat.ee
W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Carvani, Egmont 2008 | vanaraamat.ee
W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Carvani, Egmont 2008 | vanaraamat.ee
W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Carvani, Egmont 2008 | vanaraamat.ee
W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Carvani, Egmont 2008 | vanaraamat.ee
W.i.t.c.h. Ekspeditsioon: Merekarbimaailm, Eva Carvani, Egmont 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud