Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri:
Üle mere sõprus. 700 aastat sõbrakaubandustAutor(id): Koostanud Agu Veetamm
Kujundaja: Hubert Potti
Kirjastus: Maalehe Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
ISBN: 9985641752
Lehekülgi: 56
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 145 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Maailmas pole palju selliseid rahvaid, kes keelelt, kultuuril ja elulaadilt oleksid nii sarnased, nagu seda on eestlased ja soomlased. Seda vaatamata paljuski erinevale ajaloole ja eri mõjutustele.
Eesti ja Soome kui kahe riigi suhteid on läbi aegade kujundanud inimeste omavaheline läbikäimine, kodanike initsiatiiv.
Sõna «sepra» on soomlased eesti keelelt üle võtnud ja see on levinud Soomele kuulunud saartelt ning Lääne-Karjala rannikult ka mitmele poole Soome sisemaale. Sõbrakaubandus on üks huvitavamaid suhtlemisvorme, mille kohta on kirjalikke andmeid juba keskajast.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Üle mere sõprus. 700 aastat sõbrakaubandust, Koostanud Agu Veetamm, Maalehe Raamat 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Majandus, poliitika alla viimati lisatud:
A. Artemjeva, V. Maksakovski, S. Rakovski, I. Smidovitš ja M. Solovjova, Välisriikide majandusgeograafia X klassile,
Valgus, 1989, hind: 7,80 eurot
Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter, Rikas isa, vaene isa. Sellest, mida rikkad õpetavad oma lastele raha kohta, mida vaesed ja keskklass aga ei tee!,
Sinisukk, 2005, hind: 11,00 eurot
Inga Stelmak, Juhi ja ettevõtja raharaamat I. Ettevõtte finantsidest lihtsalt ja selgelt,
Six Apples, 2013, hind: 20,00 eurot
Jim Collins ja Morten T. Hansen, Valik olla suurepärane. Määramatus, kaos ja õnn - miks neist hoolimata mõnel kõik õnnestub?,
Küppar & Ko, 2012, hind: 12,00 eurot
Raamatupidamise toimkonna juhendid 2011,
Teataja Kirjastus, 2011, hind: 4,00 eurot
Koostanud Leo Mõtus ja Galina Varlamova, Eesti Teaduste Akadeemia aastaraamat XIV. Annales Academiae Scientiarum Estonicae (41) 2008,
Eesti Teaduste Akadeemia, 2009, hind: 4,00 eurot
Maila Kukk, Praktiline dokumendihaldus,
Arhiivikonsultatsioonid, 2016, hind: 16,00 eurot
Erik Linnaks, Kontserni raamatupidamine,
Külim, 1996, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Jelena Rootamm-Valter, Anu Ehamaa, Ivar Hütt ja Mart Rootamm, Kaasaegne ametikiri. Näited Eesti elust,
Vastus, 2005, hind: 7,00 eurot
Vananedes rikkaks. Mõtteid pensioniportfelli koostamiseks,
Flagella OÜ, 2014, hind: 14,00 eurot
Majandus, poliitika all on 2373 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!