Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Minu ministeeriumidAutor(id): Marko Pomerants
Kirjastus: Hea Lugu
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949634736
Lehekülgi: 296
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 230x160
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Teose tutvustuseks kirjutas selle poliitikust autor Marko Pomerants nii: „Raamatu ilmumise aegu sügisel 2018 on Eestis erakondade loomise tahteavalduste buum. Tahe on, aga kas piisab ka arusaama, kuidas poliitika osadest kokku saab? Mõte ministriõpik kirjutada on minus olnud aastaid, nüüd sai see teoks koostöös kirjastusega Hea Lugu. Siit leiate minu isiklikul kogemusel põhineva kontseptsiooni ministriametiga seonduvast. Kirjutasin ilustamata, enda meelest huvitavalt, rõõmsameelselt, teistegi kogemusi kasutades. Raamatu lugemise eelduseks pole ministriks saamise soov – piisab huvist Eesti poliitilise elu vastu. Isegi selle puudumine ei sega. Raamatu sabas on ainus seni ilmunud täielik ja eeldatavasti veatu nimekiri Eesti Vabariigis ametis olnud ministritest.“
Marko Pomerants on Riigikogu liige. Ta on olnud Eesti Vabariigi sotsiaalminister (10.04.2003–13.04.2005), siseminister 4.06.2009–6.04.2011) ja keskkonnaminister (9.04.2015–23.11.2016 ja 23.11.2016–12.06.2017).
Raamatu väljaandmist on toetanud Riigikantselei.
Hea Lugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu ministeeriumid, Marko Pomerants, Hea Lugu 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Jaak Jõerüüt, Jaak Jõerüüt. On nagu on,
Ajakirjade Kirjastus, 2017, hind: 18,00 eurot
Caroline Graham, Camilla - kuninga armuke. Armastuse lugu,
Sinisukk, 1996, hind: 10,00 eurot
Richard Tõnnus, Anna Raudkats oma ajas,
Eesti Raamat, 1991, hind: 13,00 eurot
toimetaja ja eessõna: Marju Unt, Arnold Humal. 1908-1987 (matemaatik). 90ndale sünniaastapäevale pühendatud materjalide ja mälestuste kogumik,
Eesti Statistikaselts, 1998, hind: 5,00 eurot
Herkki Ruubel, Mees 5. Köögikurat,
Jes Kirjastus, 2020, hind: 12,00 eurot
Koostanud Valve Luuka ja Mareta Moring, Eesti rahva kannatuste aastad Siberis,
Tartu Memento, 2012, hind: 18,00 eurot
Radhanath Swami, Teekond koju,
Allikaäärne, 2017, hind: 17,00 eurot
Alfred Käärmann; toimetajad Katrin Saukas, Maris Makko ; eessõna: Enn Tarto, Udumäe kodutütar. Lugu metsavenna armsamast,
SE & JS, 1998, hind: 2,50 eurot
Tiina Tamman, Spioon, kes armastas eesti naist. Briti luuraja Brian Giffey elu,
Argo, 2023, hind: 20,00 eurot
Kirsti Vainküla, Ervin Abel. Siin ma olen,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 15,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4361 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!