Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Roosi nimiAutor(id): Umberto Eco
Kujundaja: Anu Ristmets
Kirjastus: Hea Lugu
Linn: Tallinn
Aasta: 2018
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Merike Pau
ISBN: 9789949634507
Lehekülgi: 608
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Itaalia Alpides asuvas benediktiini kloostris toimub 1327. aasta jõulude eel rida koletuid mõrvu. Salajase ülesandega kloostrisse saabunud frantsiskaani munk Baskerville’i William hakkab müsteeriumi lahendama ja kloostri saladusi avastama. Kaduma on läinud üks keelatud raamat ja kurjategija jäljed viivad raamatukokku, mille labürindi kohta räägitakse õuduslugusid. Teravapilguline ja läbinägelik William tegutseb koos oma abilise, noviitsi Melki Adsoga maailmas, mis on täis müstilisi märke. William oskab neid märke lugeda ning lahendab mõistatusi jahmatava osavusega.
„Roosi nime“ võib lugeda kui põnevikku, aga ka kui huvitavat teost keskaja kultuuri kohta ja kui semiootilist romaani.
Esikaanel Andres Mähar Baskerville'i Williamina Vanemuise teatri lavastuses "Roosi nimi" (2017). Lavastaja Tanel Jonas. Kunstnik Kristjan Suits
Originaali pealkiri Il nome della rosa . Eesti keeles
Märksõnad:
Hea Lugu
itaalia
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Roosi nimi, Umberto Eco, Hea Lugu 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
James Herriot, Lood igasugu ilusatest ja imelistest loomadest,
Eesti Raamat, 1998, hind: 10,00 eurot
Johannes Mario Simmel, Palun jätke lilled ellu,
Eesti Raamat, 2015, hind: 20,00 eurot
Ildefonso Falcones, Mere katedraal,
Kunst, 2017, hind: 18,00 eurot
Susanna Yliluoma, Roosa palveraamat,
Tänapäev, 2008, hind: 8,00 eurot
Imogen Kealey, Vabastamine [teise maailmasõja särava kangelanna Nancy Wakei tõestisündinud loo ainetel],
Varrak, 2020, hind: 18,00 eurot
C. W. Gortner, Viimane kuninganna,
Eesti Raamat, 2009, hind: 8,00 eurot
Cécile Huguenin, Mangode hooaeg,
Kunst, 2016, hind: 10,00 eurot
Jules Verne, Hiinlase eksirännakud Hiinamaal,
Kuldsulg, 2004, hind: 11,00 eurot
Iain M. Banks, Herilase vabrik,
Olion, 1999, hind: 15,00 eurot
Colum McCann, Zoli,
Eesti Raamat, 2007, hind: 10,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6960 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!