Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Tšingis-khaan [1162(?)-1227]. Kõigi rahvaste valitsejaAutor(id): Harold Lamb
Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Martti Kalda
ISBN: 9789949407668
Lehekülgi: 312
Sari: Kuningaraamat
Seisukord: pisut kulunud kaaned, endine raamatukogu raamat, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 140x205
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Tšingis-khaan muutis maailma omal moel, barbaarselt ja veriselt. Tema hord läbis miilide asemel pikkus- ja laiuskraade, ta pühkis oma teelt linnu ja pööras ümber jõgesid, tema järel täitusid kõrbed põgenike ja laipadega. Aga kust ta oli läbi läinud, seal jäi püsima selline rahu, et igaüks, olgu noor tütarlaps või relvastamata käskjalg kullakotiga, võis ratsutada hirmu tundmata nomaadiimpeeriumi ühest servast teise.
Ja see metslane, kes polnud eales elanud linnas ega osanud kirjutada, lõi viiekümnele alistatud rahvale seadusi, mis kestsid veel sajandeid pärast suure pealiku surma.
Originaali pealkiri Genghis Khan : the emperor of all men. Eesti keeles
Märksõnad:
Kunst
Kuningaraamat
mongolid
väejuhid
valitsejad
khaanid
impeeriumid
ajalugu
sõjaajalugu
mongolite vallutused, 13. saj
Tšingis-khaan, u.1162-1227
mongolid
väejuhid
valitsejad
khaanid
impeeriumid
ajalugu
sõjaajalugu
Mongoolia
Euraasia
12. saj. 2. pool
13. saj. 1. pool
biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tšingis-khaan [1162(?)-1227]. Kõigi rahvaste valitseja, Harold Lamb, Kunst 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Christopher Ciccone ja Wendy Leigh, Minu õde Madonna,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 4,00 eurot
Jaanus Kriisk, TREENER ehk kohtumine Kogemusega,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2017, hind: 15,00 eurot
Tuuli Koch, Savisaar - tujukas mängur,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 12,00 eurot
Peeter Raidla, Hans H. Luik- päikesepoisist miljonäriks,
Äripäev, 2002, hind: 10,00 eurot
Urmas Ott; koostanud Sirje Endre, Hedi Rosma, Rein Seppius, Tarmo Tilsen, Urmas Ott. Best of (1. osa),
SE & JS, 2009, hind: 13,00 eurot
Jaak Jõerüüt, Jaak Jõerüüt. On nagu on,
Ajakirjade Kirjastus, 2017, hind: 18,00 eurot
Caroline Graham, Camilla - kuninga armuke. Armastuse lugu,
Sinisukk, 1996, hind: 10,00 eurot
Richard Tõnnus, Anna Raudkats oma ajas,
Eesti Raamat, 1991, hind: 13,00 eurot
toimetaja ja eessõna: Marju Unt, Arnold Humal. 1908-1987 (matemaatik). 90ndale sünniaastapäevale pühendatud materjalide ja mälestuste kogumik,
Eesti Statistikaselts, 1998, hind: 5,00 eurot
Herkki Ruubel, Mees 5. Köögikurat,
Jes Kirjastus, 2020, hind: 12,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4361 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!