Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Naistürannid. Julmad naised maailma ajaloostAutor(id): Helmut Werner
Kujundaja: Tiina Sildre
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Arne Nielsen
ISBN: 9789985666142
Lehekülgi: 234
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 150 × 220 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Kes kinnitab, et vaid mehed on võimelised verejanulisteks tegudeks, see eksib küll väga. Käesolev naistürannide valitsemise kroonika esitleb tervet galeriid tavatult julmi naisi, kes ajasid isegi oma ajastu valitsevatele meestele hirmu nahka: amatsoonid, Rooma võimsad naised Livia, Messalina ja Agrippina, Inglismaa Verine Mary, Ungari verejanuline krahvinna Bathory, Rootsi kuninganna Kristiina, Hiina leskkeisrinna Cixi, Katariina Suur jt. Autor annab värvika ülevaate nende võimuahnete naiste elulugudest, kes uskusid saavutavat oma eesmärke vaid julmuse ja ebainimlikkusega.
Helmut Werner on paljude aimeraamatute, sh esoteerikat ja erootikat käsitlevate teoste autor.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Naistürannid. Julmad naised maailma ajaloost, Helmut Werner, Olion 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Nikolai Zenkovich, Atentaadid ja lavastused Leninist Jeltsinini,
Olion, 2002, hind: 14,00 eurot
R. Viirsalu ja V. Viirsalu, Herodes ilusal maal,
Elmatar, 1996, hind: 2,50 eurot
Arvo Mägi, Euroopa rahvaste ajaraamat,
Koolibri, 1992, hind: 4,00 eurot
Jean-Christophe Brisard ja Lana Paršina, Hitleri surm. Hiljuti avalikustatud KGB saladokumentide põhjal,
Eesti Raamat, 2019, hind: 20,00 eurot
Sulev Valdmaa, Põhjamaade ajalugu,
Avita, 1998, hind: 10,00 eurot
Päiviö Tommila, Soome ajakirjanduse algus. Tekkimisest kuni XIX sajandi keskpaigani,
Eesti Akadeemilise Ajakirjanduse Selts, 1992, hind: 9,00 eurot
Herman Lindqvist, Rootsi ajaloo radadel,
Wiken AB, 1993, hind: 5,00 eurot
Simon Sebag Montefiore, Verev keskpäevataevas,
Varrak, 2017, hind: 6,00 eurot
Vladimir Lapin, Peterburi lõhnad ja helid,
Nornberg & Co., 2022, hind: 8,00 eurot
Mark Healy, Kursk 1943. Olukord idas võtab uue pöörde,
Koolibri, 2009, hind: 13,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1879 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!