Kuidas ma egost jagu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuidas ma egost jagu sain, R. R. Ravic, Eesti Raamat 2013 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54943 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Seks""Tööstuspsühholoogiast""Hävitavad emotsioonid. Kuidas nei..""Inimsuhete ajalugu""Jalutuskäik iseendasse""Mentorlus - jagatud areng""Õnne saladus ehk kuidas tekivad h..""Targem. Ajuvõimekuse arendamise u..""Elu pimedana""Interdistsiplinaarne seksuoloogia""Diagnosis: Schizophrenia. A Compre..""Armastuse aastaring""See tilluke lootusekilluke. Ãœhe s..""Kempsupsühholoog. 100 istungit in..""Elu suurim ettevõtmine""Armastus ja perekond""Keha ja tema isiksus""Inimene ei kuule kõnet.Kuulmise k..""Armastus esimesest pilgust""Fundamental Statistics for Behavio..""Õnn on enda teha. Depressiooni pÃ..""Öösel""Kõrbe vang""Suvi""Giotto käsilane""Akadeemia 2006/3""Rattad""Paanika""Õigus vaikida""Euroopa ema""Kala kink""Taimedes on elujõud""Teekond taimede taha + CD""Tähestikulinn""Akadeemia 2007/9""Viimane võimalus""Loomalaulud""Ãœheksateist ööd""Lõvikuningas""Puudutus""Plahvatus""Kestmine""Kokaraamat""Tervislik liikumine""Meil kummitab""Käed""Uurija""Spioonid""Jõed""Viimane hingetõmme""Klaveriõpetaja""Saatuslik sahtel""Noppeid Albu valla ajaloost""Puudutus""Risttee""Akadeemia 2011/7""Asum""Suur Å¡antaaž""Pidulik marss""Kirves""Sotsiaalpsühholoogia. Lühiüleva..""Abielu tervishoiust""Imetabane taju""Ristsõna""Süütu""Neli suve""Kannata (2. osa)""Tere, pimedus""Jääaeg 4""Põld""Võimatu vaikida I""Esmaspäevad""Jutustusi""Vant on kadunud""Jaapani armuke""Armastus lumevangis""Käopoja tänu""Rüütlid ja lohed""Popurrii""Freddy nõbu Weedly""Naine""Täheke 2017/11""Trepikoda""Lohe Gertrud""Looming 1990/2""Homme""Roheline mees. +Ristsõna""Hiina loomade horoskoop 1.""Leskede klubi. Natali""Tervendaja 2022/4""Suured ja väikesed""Kassiparadiis""Mailill ja Ãœlane""Jänkuvanaisa""Draakon Rudolf""Godare än kanelbullar / Parem kui..""Miia ja Friida""Kolmepoisisuvi"
98 tk kogusumma: 748,90 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Kuidas ma egost jagu sain
Autor(id): R. R. Ravic
Kujundaja: Tiina Sildre


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949525270
Lehekülgi: 160

Seisukord: heas korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 295

See on väike, erinevas eas naisteseltskond, kelle ülesandeks on ühes suure leivatehase tsehhis kauneid torte valmistada. Tööd tehes lastakse muidugi suudel käia; teemad on päevakajalised või siis isiklikud – armastus, abielu, läbisaamine meestega, kusjuures sõnakasutus selles meesteta ruumis on harukordselt avameelne, koguni ülevürtsitatud. Mööda ei pääse nad ka vooditeemast, seda enam, et mõnelgi naisel on bioloogiline programm alles täitmata. Ka romaani peategelane hoomab elumuutuste vajalikkust. Ühel päeval avastab ta kodusel raamaturiiulil kaasaegse vaimse õpetaja Eckhart Tolle raamatu «Teine maailm», mis paneb teda sootuks teistmoodi elus mõtlema-tegutsema ja seejärel oma kogemust ka teiste naistega jagama.

Märksõnad:
eesti ilukirjandus

Hind: 2,00 EUR
Otsing autori järgi:

R. R. Ravic, Restart,
Eesti Raamat, 2012, hind: 2,00 eurot

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Kalju Lomp, Riho Lahi, Kihva Värdi elu ja seiklused II,
1995, hind: 7,00 eurot

Mait Metsanurk, Ümera jõel,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot

Ustav Mikelsaar, Kannata (2. osa),
Ilmamaa, 1998, hind: 7,00 eurot

Urmas Espenberg, Diskreetne passioon. Filosoofiline reality-romaan elust banaanivabariigis,
Kentaur, 2004, hind: 6,00 eurot

Uido Truija, Liivimaa neitsi,
Kentaur, 2004, hind: 3,00 eurot

Alma Teder, Elu õpilane I-II,
Ajaraamat, 1995, hind: 13,00 eurot

Madis Hint, Vaade merele,
Ilmamaa, 2002, hind: 8,00 eurot

Tiit Sepa, Hullumaja,
Ersen, 2005, hind: 7,00 eurot

Urmas Alas, Plahvatus,
Kupar, 1997, hind: 3,00 eurot

Karl Ast Rumor, Toimetanud: Kalevi Kvell, Kui Saara naerab,
Jumalikud Ilmutused, 2008, hind: 10,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4352 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuidas ma egost jagu sain, R. R. Ravic, Eesti Raamat 2013 | vanaraamat.ee
Kuidas ma egost jagu sain, R. R. Ravic, Eesti Raamat 2013 | vanaraamat.ee
Kuidas ma egost jagu sain, R. R. Ravic, Eesti Raamat 2013 | vanaraamat.ee
Kuidas ma egost jagu sain, R. R. Ravic, Eesti Raamat 2013 | vanaraamat.ee
Kuidas ma egost jagu sain, R. R. Ravic, Eesti Raamat 2013 | vanaraamat.ee
Kuidas ma egost jagu sain, R. R. Ravic, Eesti Raamat 2013 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud