Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Gilda Williams, Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Sabrina 2011/8. Strickjournal""Homme""Arvutuslükati teooria ja käsitse..""Baltisk revy""Kevade talvine suvi""Antikommunismi ideoloogiakriis""Tagasi koju""Kõik poisid on halvad, kõik pois..""Kaktantši ja teisi jutte""Kurva kohviku ballaad""Tööd puuviljanduses (õppeprakti..""Saatusemärgid. Eelmise ja praegus..""Koba Kohutav""Kähkukate kunst. Kiire seks. Kiir..""Lydia Koidula Memoriaalmuuseum. ..""Loomispäevik""Kartaago kiirrong""Sõna 5. Noorte loomingut""Siin Põhjatähe all. 2. osa""Foreign Investors in Estonia. 15 C..""Paar sammukest eesti kirjanduse ja..""Kellele lüüakse hingekella""Tare poole tõttaja 2. osa""Aleksei Turovski loomalood""''Albatrossi'' lugu""Fraseoloogiasõnaraamat""Tuna. Ajalookultuuri ajakiri 2013/..""Kuitund. The If Hour""Noor-Eesti ja prantsuse vaim""Trooja väljadel""Minust sai ärinaine ehk Valge var..""Mõrsjalinik""Valus valgus. Luuletused. Poeemid...""Mees teab""Sügis. I ja II. Tootsi-lugude jä..""Viimased leheküljed naise päevik..""Oma saar""Mu kallis koduvillane provints. Aj..""Keemia töövihik IX klassile""Kui vanad naised armuvad II. Marta..""Mõru maik""Miki Hiir 2021/1-12""Sushi algajatele""Rahvaste toite""August Anikatsi katsumine""Saame tuttavaks. Taluloomad""Koolimatemaatika põhikursus I""Punane terror ja Läänemaa. 25. m..""Fenno-ugristica (1. osa). Труд..""Õnnejahil""Talvised pühadejutud""Brežnevi lapsed""Arvud ei valeta. 71 asja, mida pea..""Trapi pere ansambel""Viidipäev""Euroopa unistus""Ja inimestest heameel""Varjatud allikas""Kemikaaliohutus autohoolduses. Met.."
59 tk kogusumma: 432,80 EUR

Teema: Kunstiajalugu
Pealkiri: Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist
Autor(id): Gilda Williams

Kirjastus: Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Ingrid Ruudi
ISBN: 9789949594092
Lehekülgi: 240

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 148x210
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
“Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist” on parim käsiraamat, mis õpetab meie aja kunstist haaravalt kirjutama. See nii tudengitele, kunstiprofessionaalidele kui ka teistele kirjutamisest huvitujaile asendamatu raamat annab esmalt ülevaate põhilistest stiili- ja sisuküsimustest, teksti eesmärkidest ja ülesehitusest ning häälestusest ja keelest. Raamatu teine osa on täis praktilisi näpunäiteid kogu kunstikirjutuse ampluaa ulatuses, keskendudes konkreetsetele kirjutamisformaatidele, nagu akadeemilised esseed, pressiteated ja uudislood, oksjoni- ja näitusekataloogide tekstid, näitusetutvustused ja seinatekstid, arvamuslood ja näitusearvustused ning kodulehekülgedele ja blogidesse mõeldud kirjutised.
Aidates vältida tavapärasemaid komistuskive, nagu tarbetu žargoon ja loo kehv ülesehitus, rõhutab Gilda Williams hoolika teosesse süvenemise ja taustauuringute olulisust ning näitab, kuidas keelt tõhusalt kasutada, värskeid ideid edasi arendada ja teksti veenvalt üles ehitada. Põhjalikult on analüüsitud parimaid tekstinäiteid 64 autorilt, sealhulgas Claire Bishop, Thomas Crow, T. J. Demos, Okwui Enwezor, Dave Hickey, John Kelsey, Chris Kraus, Rosalind Krauss, Stuart Morgan, Hito Steyerl ja Adam Szymczyk, toeks enam kui 30 illustratsiooni. Lisaks leiab raamatust asjakohase kirjanduse nimestiku ja häid nõuandeid, kuidas omaenda kaasaegse kunsti raamatukogu üles ehitada.
“Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist” on hädavajalik käsiraamat kõigile, keda huvitab tänapäeva kunsti ideestiku sõnastamine ja selle vahendamine.

Originaali pealkiri How to write about contemporary art. Eesti keeles

Märksõnad:
Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus
Stuudio Stuudio
tekstiõpetus
akadeemiliste tekstide kirjutamine
nüüdiskunst
kunstiteadus
käsiraamatud
õpikud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Gilda Williams, Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Gilda Williams, Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Gilda Williams, Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Gilda Williams, Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Gilda Williams, Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee
Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist, Gilda Williams, Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud