Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Raudla 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Topeltmoraal. New York Times'i bes..""Meie vabaduse mitu nägu. Kogumik ..""Räpina Sovhoostehnikum""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Kalefaktoripojast professoriks. Ta..""Punased nelgid""Küsimused kõikidele vastustele""Andersen""Kes teisele hauda kaevab""Eksootilised loomad. Kõige esimen..""Supelsaks""Kasakad (jutustus)""Achtung""Kuritöö ja karistus""Paar sammukest eesti kirjanduse uu..""Tulimuld 1954 Nr. 2""Kauni kerjaja juhtum""Laenatud laulud I. Luuletõlkeid""Suur võidujooks""Sametiste küüniste juhtum""Eesti koolipoisid Teises maailmas..""Kuula oma lapse elu juba enne tema..""Planeet ühes kivikeses. Reis süg..""Gump & Co""Kirju-Mirju. Ettelugemist koolieel..""Vanapreilidega vangerdamise juhtum""Käopoja tänu""Maldorori laulud""Schweitzer""Jänkuke Lota. Üks tore päev""Idealistid""Pruuni ülikonnaga mees""Laulik II""Eesti kooliõpilaste antropoloogia""Linnuteelt eksinu""Kapsa raviomadused""Sõprade juures""Vaikusesse maetud""Artemis Fowl""Hagejate kuningas""Klara ja Päike""Draakon Rudolf""Füüsika katsed kaheksaklassilise..""Caissa riik ja rüütlid (ülevaad..""Väike Tüng Shui käsiraamat""Muinasmaa""Minu elulugu""Tšapajev""Puud kasvavad kõigile""Ringhääling Eesti Vabariigis""Forsyte'ide saaga I-III""Oliivisaak""Parv 1""Kus on minu emme? Metsloomad""Ettevõtte kulud, varud ja juhtimi..""Kemira tooted põllule, kasvuhoone..""Linnud rahva keeles ja meeles""Sada saarelehte, tuhat toomelehte...""VEKSA kalender 1986 9. osa. Välis..""Väike süda""Kodune kokaraamat""Valimik XX sajandi I poole seltsko..""Videviku vangid. Iha""Saleduse saladused hõivatud inime..""Omanikumärgid vanaraamatus: artik..""Hea naine""Tulimuld 1980 Nr. 3""Tuuline rand I""Laulab Artur Rinne""Kliimamuutused ja meie""Perekond Thibault III"
71 tk kogusumma: 523,49 EUR

Teema: Huumor
Pealkiri: Kemmerguraamat
Autor(id): Heiki Raudla
Kujundaja: Margit Randmäe


Kirjastus: Heiki Raudla
Linn:
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916418147
Lehekülgi: 392

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Soomes on välja antud juba kümmekond kemmerguhuumori raamatut. Miks mitte ka Eestis midagi taolist välja anda. Raamatu autor otsustas teemat laiendada ja mitte piirduda ainult naljadega, vaid pakkuda lugemist kemmergu ajaloost maailmas ja Eestis ning põnevaid ja naljakaid lugusid põhiteemal, aga ka muid huvitavaid fakte, ajalehekirjutisi, peldikuluulet, aforisme, lugusid  ja vanasõnu. Toidust, toiduvalmistamisest, söömisest ja köögist on eesti keeles sadu raamatuid. Vastupidisest tegevusest ja väljakäigust võib eesti keeles leida vaid üksikuid trükiseid. Kõik, mis seondub selle, ühe kõige loomulikuma – looduslikuma küljega inimese elus, on praeguses eesti kultuuris ikka veel veidi varjatud ja tabudega ümbritsetud. Viisakas seltskonnas ei kõlba nimetada vastavaid toiminguid õigete sõnadega. Ikka kõneldakse, et „lähen suurele või väikesele asjale, lähen sinna, kus keiser jala käib, lähen number ühele või number kahele”. Tualetti või WC-sse minnakse ka siis, kui tegemist on kõige ehtsama peldikuga. Uuringute kohaselt veedab inimene elu jooksul tualetis mõnest kuust kuni kolme aastani. Keskmine inimene käib aastas 2500 korda tualetis. Kui ajaleht The Times tegi 21. sajandi algul kokkuvõtte möödunud aastatuhandest,  arvati seal tualett inimkonna kümne parima leiutise hulka. 

Märksõnad:
Heiki Raudla
Margit Randmäe
Ave Nahkur
tualettruumid
käimlad
faktid
huumor
jutud
aforismid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Meelelahutus alla viimati lisatud:

Paul Pahn, Arheoloogia,
Tea, 1997, hind: 3,50 eurot

David Milsted, Viski,
TEA Kirjastus, 1996, hind: 4,00 eurot

Laurence J. Peter, Raymond Hull, Peteri printsiip,
Ilo, 1992, hind: 5,00 eurot

Scott Adams. Toimetanud Liis Pesur, Joonista koomikseid edasi, ahv! Koomiksijoonistaja ignoreerib sõbralikku soovitust,
Tänapäev, 2009, hind: 7,00 eurot

Eino Baskin, Eino Baskini 1000 seksikamat anekdooti,
Fookus Meedia OÜ, 2011, hind: 15,00 eurot

Koostanud: Leelo Tungal, Oi-oi, Juku! 2. osa,
Huma, 1996, hind: 4,00 eurot

Aubrey Dillon-Malone, Küüniku sõnaraamat,
Tänapäev, 2003, hind: 15,00 eurot

William Makepeace Thackeray, Snoobide raamat. Ühe säärase sulest,
Härmametsa talu kirjastus, 2002, hind: 9,00 eurot

Alexander C. Rae, Okultism,
TEA Kirjastus, 1996, hind: 2,00 eurot

Emily Stead, Trikispinner,
Tammerraamat, 2017, hind: 2,50 eurot



Meelelahutus all on 1654 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Raudla 2023 | vanaraamat.ee
Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Raudla 2023 | vanaraamat.ee
Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Raudla 2023 | vanaraamat.ee
Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Raudla 2023 | vanaraamat.ee
Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Raudla 2023 | vanaraamat.ee
Kemmerguraamat, Heiki Raudla, Heiki Raudla 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud